Kalniņš paliek rezervē, “Jokerit” nepilnu divu minūšu laikā ielaiž trīs vārtus un zaudē “Amur”

17/11/2019 11:38

Latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Helsinku “Jokerit” izbraukumā piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

“Jokerit” Tālo Austrumu izbraukuma otrajā mačā ar 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) piekāpās Habarovskas “Amur” komandai.

Pirmā perioda 16. minūtē Jese Joensu izvirzīja vadībā mājiniekus. Otrajā trešdaļā Igors Rudenkovs skaitliskajā vairākumā izlīdzināja rezultātu – 1:1. Trešajā periodā nepilnu divu minūšu laikā mājiniekiem ar vārtu guvumiem izcēlās Hineks Zohorna, Aleksandrs Gorškovs un Tomašs Zohorna.

Citā KHL mačā spēcīgā Sanktpēterburgas SKA komanda viesos ar 2:1 papildlaikā apspēlēja Vladivostokas “Admiral” vienību.

Jau vēstījām, ka Kalniņš arī piektdienas mačā pret Vladivostokas “Admiral” laukumā nedevās, bet “Jokerit” piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.