Kalniņš paliek rezervē, “Jokerit” nepilnu divu minūšu laikā ielaiž trīs vārtus un zaudē “Amur”

Latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas () komanda Helsinku “Jokerit” izbraukumā piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

“Jokerit” Tālo Austrumu izbraukuma otrajā mačā ar 1:4 (1:0, 0:1, 0:3) piekāpās Habarovskas “Amur” komandai.

Pirmā perioda 16. minūtē Jese Joensu izvirzīja vadībā mājiniekus. Otrajā trešdaļā Igors Rudenkovs skaitliskajā vairākumā izlīdzināja rezultātu – 1:1. Trešajā periodā nepilnu divu minūšu laikā mājiniekiem ar vārtu guvumiem izcēlās Hineks Zohorna, Aleksandrs Gorškovs un Tomašs Zohorna.

Citā KHL mačā spēcīgā Sanktpēterburgas SKA komanda viesos ar 2:1 papildlaikā apspēlēja Vladivostokas “Admiral” vienību.

Jau vēstījām, ka Kalniņš arī piektdienas mačā pret Vladivostokas “Admiral” laukumā nedevās, bet “Jokerit” piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.