Kalniņš pirmajā periodā ielaiž trīs ripas un tiek nomainīts, “Jokerit” atzīst SKA pārākumu

06/01/2019 19:48

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) nesekmīgu maču aizvadījis latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš, kurš viņa pārstāvētās komandas Helsinku “Jokerit” duelī savā laukumā pret Sanktpēterburgas SKA jau pirmajā periodā ielaida trīs ripas un tika nomainīts.

“Jokerit” visā spēlē atzina spēcīgās SKA pārākumu ar rezultātu 1:4 (1:3, 0:1, 0:0),

Helsinku vienībā vārtus guva Niklass Jensens, kurš pirmā perioda 13. minūtē tikai 17 sekundes pēc “Jokerit” nonākšanas iedzinējos ar 0:1 realizēja skaitlisko vairākumu un panāca 1:1. SKA sastāvā divas reizes precīzs bija Nikolajs Prohorkins, kamēr pa vieniem vārtiem guva Aleksandrs Dergačovs un Aleksandrs Barabanovs.

Kalniņu pirmoreiz šajā duelī pārspēja Dergačovs, bet pirmās trešdaļas izskaņā ar pusotras minūtes intervālu divas ripas Jāņa sargātajā cietoksnī iemeta Prohorkins. 27 gadus vecais latvietis kopumā atvairīja septiņus no desmit raidījumiem, savukārt viņu nomainījušais amerikānis Raiens Zapolskis tika galā ar 17 no 18 metieniem.

Līdz ar šo zaudējumu pārtrūka arī Kalniņa četru uzvaru sērija “Jokerit” kreklā. Šosezon kopumā Jāņa rēķinā 18 uzvaras 26 spēlēs, 92,6% atvairītu metienu un vidēji mačā ielaistas 2,1 ripas.