Kalniņš spēlē dažas minūtes “Jokerit” zaudējumā

05/09/2019 22:21

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš ceturtdien spēlēja vien dažas minūtes viņa pārstāvētās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Helsinku “Jokerit” zaudējumā ar rezultātu 2:5 savā laukumā pret Kazaņas “Ak Bars”.

Kalniņš laukumā izgāja trešā perioda 14:09 minūtē, nomainot pirmo numuru Anti Niemi, taču ledu pameta 16:38 minūtē, kad Niemi atgriezās vārtos. Īsajā laika periodā, kamēr latvietis bija uz ledus, “Jokerit” guva vienus vārtus, taču nevienus neielaida.

Uzvarētāju rindās šajā mačā ar precīziem metieniem izcēlās Staņislavs Gaļijevs, Emīls Gaļimovs, Patrīss Kormjē, Kirils Petrovs un Džastins Azevedo, kamēr “Jokerit” rindās precīzi bija Anti Filstroms un Tēmu Eronens.

“Jokerit” sezonu sākusi neveiksmīgi, jo piedzīvotas divas neveiksmes tikpat spēlēs. Nākamais mačs Helsinku klubam paredzēts savā laukumā pret Rīgas “Dinamo”.