Kalniņš spēlē pārliecinoši uzvarā pār Indraši

22/11/2019 20:38

Divu latviešu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pārstāvēto klubu duelī uzvaru izcīnīja vārtsarga Jāņa Kalniņa Helsinku “Jokerit”, kas mājās ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja uzbrucēja Mika Indraša Maskavas “Dynamo”

Latvijas izlases vārtsargs Kalniņš atvairīja 29 no 30 sāncenšu raidītajiem metieniem. Šajā sezonā 27 gadus vecais hokejists “Jokerit” vārtos stājies 20 spēles, izcīnot 13 uzvaras.

Pirmajā periodā abas vienības apmainījās ar vārtu guvumiem, Maskavas komandas rindās atkal izceļoties komandas pirmajam virknējumam. Precīzs metiens pēc Vadima Šipačova un Danila Tarasova piespēlēm slovāku aizsarga Mihala Čajkovska kontā.

Cīņas otrajās divdesmit minūtēs mājinieki pārņēma vadību, kad precīzs bija amerikānis Braiens O’nīls, bet cīņas izšķirošajā periodā “Jokerit” labā atzīmējās aizsargs Alekss Grants

Indrašis spēlēja savas komandas otrajā uzbrucēju trijniekā, laukumā pavadot 14:03 minūtes, kuru laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās. Miks uzvarēja četros no desmit iemetieniem. 28 gadus vecais uzbrucējs pa vārtiem meta vienu reizi.

Šajā sezonā Indrašis 24 spēlēs ticis pie 11 rezultativitātes punktiem: četri gūti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Dynamo” komanda ar spēli Helsinkos noslēdza trīs spēļu izbraukuma sēriju.