Kalniņš spēlē teicami un palīdz komandai uzvarēt vienu no Austrumu konferences līderēm

02/12/2020 20:44
Jānis Kalniņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) dienas vienīgajā spēlē Helsinku “Jokerit” un Jānis Kalniņš ar 3:1 uzvarēja Ufas “Salavat Yulaev”.

Kalniņš Helsinku vienības vārtos atvairīja 31 no 32 pretinieku metieniem.

Pirmajā periodā Somijas klubu vadībā izvirzīja Iro Pakarinens, bet trešdaļas izskaņā rezultātu uz tablo līdzsvaroja “Salavat Yulaev” hokejists Jevgēņijs Ļisovets.

Otrajā periodā rezultāts nemainījās, bet trešā perioda astotajā minūtē “Jokerit” uzbrucējs Jese Joensū iemeta komandas otros vārtus. Mača pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos raidīja “Jokerit” uzbrucējs Marko Antila.

“Jokerit” pašlaik Rietumu konferences tabulā ieņem sesto vietu. 26 spēlēs viņiem izdevies iegūt 34 punktus. Savukārt “Salavat Yulaev” ar 43 punktiem 34 mačos ierindojas trešajā pozīcijā Austrumu konferencē.