Kalniņš stājas vārtos pēc divu maču izlaišanas un kaldina “Jokerit” uzvaru

28/09/2019 18:39

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš sestdien stājās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Helsinku “Jokerit” vārtos, kaldinot tās panākumu ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Kalniņš laukumā atgriezās pēc divu spēļu pārtraukuma. Viņš spēlēja 60 minūtes un atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem. Zīmīgi, ka “Jokerit”‘pa pretinieku vārtiem izpildīja tikpat metienus, taču darīja to ar augstāku rezultativitāti.

Uzvarētāju sastāvā ar vārtu guvumiem izcēlās Jesse Joensū, Tēmu Eronens, Viktors Lovs un Henri Ikonens. Savukārt “Avtomobilist” rindās precīzi bija Georgijs Belusovs un Mihails Mamkins.

Neveiksmīgi sezonu sākusī “Jokerit” līdz ar to izcīnīja otro panākumu pēdējos sešos dueļos. Komanda šosezon tikusi pie četriem panākumiem, kas ļauj ieņemt 10. vietu Rietumu konferencē.

Kalniņš šosezon vietu “Jokerit” vārtos dala ar slaveno somu ripu ķērāju Anti Niemi.