Kalniņš “stāv uz galvas” un atnes “Jokerit” uzvaru

11/12/2020 18:19
Jānis Kalniņš

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šodien Helsinku “Jokerit” un Jānis Kalniņš ar 3:0 viesos pārspēja Ufas “Salavat Yulaev”.

Kalniņš aizvadīja savu otro sauso spēli šajā sezonā, atvairot visus 37 pretinieku metienus.

Mača pirmajā periodā vairākumu realizēja “Jokerit” aizsargs Alekss Grants, bet otrās trešdaļas izskaņā divu vārtu pārsvaru panāca Džordans Šrēders. Tikmēr nedaudz mazāk kā divas minūtes līdz trešā perioda beigām punktu šim mačam pielika Niklass Jensens.

Citos dueļos Ņižņijnovgordas “Torpedo” ar 3:2 pieveica Nursultanas “Barys”, bet Magņitogorskas “Metallurg” ar 3:1 bija pārāki par Maskavas “Dynamo”. Čeļabinskas “Traktor” ar 2:0 uzvarēja Novosibirskas “Sibir”.

Vēl šovakar laukumā dosies Kazaņas “Ak Bars” pret Minskas “Dinamo”, Čerepovecas “Severstal” pret Maskavas “Spartak” un “Sochi” pret Ņižņekamskas “Neftekhimik”.