Kalniņš tiek nomainīts “Jokerit” kapitulācijā Astanā

02/02/2019 15:38

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš ielaida sešus vārtus un tika nomainīts viņa pārstāvētās Helsinku “Jokerit” graujošā zaudējumā viesos pret Astanas “Barys” – 2:8.

Mača pirmajās 37 minūtēs abas komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem (2:2), kamēr no otrās trešdaļas 18. minūtes līdz trešā perioda 11. minūtei mājiniekiem izdevās gūt sešus (!) bezatbildes vārtus, no 2:2 panākot graujošo 8:2.

Pie rezultāta 6:2 “Jokerit” vārtos stājās amerikāņu vārtsargs Raiens Zapoļskis.

Kalniņš šajā mačā aizvadītajās 44:33 minūtēs atvairīja 21 no 27 “Barys” metieniem pa viņa sargātajiem vārtiem.

Līdz ar to “Barys” ar 55 mačos izcīnītiem 77 punktiem pacēlusies uz otro pozīciju Austrumu konferencē. Savukārt “Jokerit” ar 55 mačos iegūtiem 74 punktiem saglabā ceturto vietu Rietumos.

Nākamo cīņu Somijas galvaspilsētas klubs aizvadīs 4. februārī, kad tas Čeļabinskā viesosies pie vietējā “Traktor”.