Kalniņš turpina krāt uzvaras “Jokerit” vārtos

13/11/2019 16:41

Latvijas hokejists Jānis Kalniņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē atvairīja 38 pretinieku metienus, kaldinot Helsinku “Jokerit” uzvaru.

“Jokerit” viesos ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) uzvarēja Pekinas “Kunlun Red Star”.

Kalniņš vārtos aizvadīja visu spēli un tika galā ar 38 no 40 (95%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Latvietis “Jokerit” komandā izkarojis pirmā numura vietu, aiz sevis atstājot pieredzes bagāto vārtu vīru Anti Niemi.

Somijas klubs pirmā perioda 16.minūtē panāca 1:0, bet Kalniņš pirmo reizi kapitulēja vien mača 30.minūtē, kad Raiens Sprouls izlīdzināja rezultātu. Nepilnas sešas minūtes vēlāk viesi atguva pārsvaru, bet otro ripu no vārtu tīkla Kalniņam nācās izņemt trešā perioda otrajā minūtē. Pateicoties 2+2 minūšu noraidījumam, Aleksam Grantam 14 minūtes līdz mača beigām izdevās panākt 3:2, ar ko bija gana, lai svinētu otro uzvaru pēc kārtas.

Sezonas sākumā vietu Pekinas vienības sastāvā bija izkarojis aizsargs Artūrs Salija, taču pēc diviem aizvadītiem mačiem viņš atgriezās Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) vienībā Pekinas KRS-BSU. Šajā komandā spēlē arī Gunārs Skvorcovs, kurš pēc Rīgas “Dinamo” pamešanas, tā arī nav spējis izkarot vietu KHL klubā “Kuņluņ Red Star”.

“Jokerit” ar 29 punktiem 24 mačos Rietumu konferencē ieņem septīto pozīciju, kamēr Pekinas vienība 26 spēlēs iekrājusi 26 punktus, ierindojoties devītajā vietā.

Nākamo spēli “Jokerit” aizvadīs piektdien, tiekoties ar Vladivostokas “Admiral”.