Kalns par zaudējumu ČL kvalifikācijā: Nav laika domāt par šo spēli, šeit viss ir beidzies un jāiet tālāk

20/07/2023 10:09
Nokopēts
Jurģis Kalns

“Valmieras” galvenais treneris Jurģis Kalns komentējis komandas izstāšanos no Čempionu līgas kvalifikācijas.

Jau vēstīts, ka vakar “Valmiera” savā laukumā ar 1:2 zaudēja Ļubļanas “Olimpija” ČL kvalifikācijas pirmajā kārtā, divu spēļu summā piedzīvojot neveiksmi ar 2:4. Līdz ar to valmierieši Eirokausu kampaņu turpinās Konferences līgas otrajā kārtā pret Sanmarīno “Tre Penne”. Pirmā spēle paredzēta 27. jūlijā izbraukumā, kam sekos mačs 3. augustā savā laukumā.

“Protams vēlējāmies tikt tālāk, darījām visu iespējamo, un šī spēle parādīja, ka tas bija mūsu spēkos. Mazas nianses izšķīra mača uzvarētāju, diemžēl tie nebijām mēs. Eirokausi līdz ar to nebeidzas, jau pēc nedēļas spēle Sanmarīno [Konferences līgā], tā nebūs viegla pastaiga. Pēc trīs dienām atkal spēle. Nav laika domāt par šo spēli, šeit viss ir beidzies un jāiet tālāk,” uzsver Kalns.

“Taktiski viss bija vairāk vai mazāk labi. Pilnīgi bijām sapratuši, kā mēs vēlāmies spēlēt, žēl, ka pirmās spēles pirmajā puslaikā neizdevās īstenot tādu pašu spēles stilu. Otro puslaiku iesākām ar pārliecību, ar vēlmi gūt vārtus. Šodien puišiem uztraukums nebija tik jūtams kā pirms nedēļas Ļubļanā. To varēja just, katram tas uztraukums izpaužas savādāk. Ar katru minūti palikām drošāki,” mača gaitu raksturo treneris.

“Mums ir čempionu zars un tajā var ļoti paveikties, varam tikt līdz [Konferences līgas] grupu turnīram, bet viss, protams, ir atkarīgs no izlozes. Kvalifikācijā būs komandas, kuras mēs varam apspēlēt, arī “Olimpija” mēs varējām pieveikt,” pārliecināts “Valmieras” stūrmanis.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.54
4.93
5.97
2.33
4.25
2.8
4.1
3.8
1.82
2.15
3.5
3.2
2.8
-
1.45
2.76
4.78
2.23
1.88
3.8
3.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām