Kalns pēc uzvaras pār “Liepāju”: Čaļiem iedevu brīvdienu, teicu, ja vēlas, var aizbraukt uz Tamperi

28/05/2023 10:34
Jurģis Kalns

“Optibet Virslīgas” kluba “Valmiera” galvenais treneris Jurģis Kalns komentējis uzvarēto spēli Liepājā.

Jau vēstīts, ka vakar “Valmiera” izbraukumā ar 2:1 pārspēja “Liepāju”. Mājinieki jau ceturtajā minūtē palika desmit cilvēku sastāva pēc Jāņa Krautmaņa noraidījuma, kas gan netraucēja liepājniekiem pirmā puslaika izskaņā izvirzīties vadībā. Uzvaras vārtus viesi guva vien 80. minūtē.

‘’2:4 zaudējām? Spēlēsim par trešo vietu, tas par hokeju runājot, protams. Pēc spēles mans pirmais jautājums bija tieši par hokeju. Rīt čaļiem iedevu brīvdienu, teicu ka ja vēlas, var aizbraukt uz Tamperi,” ar hokeja izlases snieguma apspriešanu preses konferenci sāka Kalns.

“Runājot par šo spēli – nonākot vairākumā jau spēles 4. minūtē kļuva grūtāk, kā iespējams būtu bijis spēlējot vienādos sastāvos. Zinājām un paredzējām kā spēlēs Liepāja. Gribu viņus uzslavēt, viņi ir baigie malači, nocīnījās līdz galam un guva vārtus. Protams to reto momentu viņi izmantoja. Mums nācās atspēlēties, labi, ka otrajā puslaikā sanāca gūt vienus vārtus līdz spēles 60. minūtei. Tad parādījās cerību stariņš, ka iespējams šo spēli varam uzvarēt, jo līdz tam momenti radās, bet zinu, kā mums ir ar realizāciju. Biju bažīgs, zinot pretinieku kompakto aizsardzību. Esmu priecīgs, ka izcīnīti trīs punkti tik svarīgā spēlē. Paldies par to komandai, jāpriecājas par katru uzvaru, par katriem gūtiem vārtiem,” atzīmēja Kalns.

Ar 25 punktiem 15 spēlēs “Valmiera” ieņem trešo vietu.