Kalnu riteņbraucējs Pētersons šokēts par savas māsas Vinetas neiekļaušanu LOV B sastāvā

Vineta Pētersone, sportazinas.com

Latvijas kalnu riteņbraucējs Arnis Pētersons paudis sašutumu par viņa māsas Vinetas Pētersones, kura ir vadošā Latvijas braucēja, neiekļaušanu Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sportistu sastāvā.

Pētersone pagājušajā gadā izcīnīja bronzu pasaules junioru čempionātā, kā arī šogad aizvadīja savu pirmo sezonu pieaugušo konkurencē, sasniedzot augstvērtīgu rezultātu. Otrajā Pasaules kausa posmā viņa sasniedza augsto piekto vietu, bet astoņu posmu kopvērtējumā bija desmitā.

“Esmu pilnīgā šokā!” savu ziņojumu sociālajā tīklā “Facebook” iesāka Pētersons. “Viņas mērķis jau aptuveni četrus gadus ir iekļūt LOV sastāvā, kā arī nokļūt uz 2020. gada olimpiskajām spēlēm Tokijā. Jau pagājušajā gadā Vineta bija ļoti tuvu, lai izpildītu LOV kritērijus. Vēl kā juniore viņa izcīnīja 11. vietu Pasaules kausa kopvērtējumā, izcīnīja trešo vietu pasaules čempionātā junioru meiteņu grupā, kā arī bija pasaules ranga līdere starp junioru meitenēm. Viņa ne tikai nesaņēma valsts paredzēto prēmiju par augstajiem rezultātiem pasaules čempionātā, bet arī rezultāti bijuši pārāk zemi, lai tiktu LOV B sastāvā. Vajadzīga tobrīd bija desmitā vieta kopvērtējumā.”

“Ir pagājis gads un esmu redzējis kā Vineta sevi ar katru gadu arvien vairāk ziedo sportam, esmu pavadījis ar viņu kopā treniņus un devis padomus no savas pieredzes. Beidzot ir izdevies sasniegt ilgi loloto mērķi – Pasaules kausa kopvērtējumā iekļūt labāko desmitniekā turklāt, vienā no posmiem tika izcīnīta pat piektā vieta, kas liecina, ka Vineta nopietni gatavojas! Bet šodien es uzzinu, ka nav iekļauta LOV B sastāvā! Šobrīd man nav ko teikt un rodas skaļš jautājums – kādēļ vispār ir izstrādāti normatīvi?” sašutumu pauda Pētersons.

ESMU PILNĪGĀ ŠOKĀ!Daudzi no jums jau zin, ka sports man nav vienkārši kā brīvā laika aizraušanās – tas man ir vesela…

Gepostet von Arnis Petersons am Freitag, 14. Dezember 2018

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par