Kalnu riteņbraucējs Pētersons šokēts par savas māsas Vinetas neiekļaušanu LOV B sastāvā

14/12/2018 22:55
Vineta Pētersone, www.sportazinas.com

Latvijas kalnu riteņbraucējs Arnis Pētersons paudis sašutumu par viņa māsas Vinetas Pētersones, kura ir vadošā Latvijas BMX braucēja, neiekļaušanu Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sportistu sastāvā.

Pētersone pagājušajā gadā izcīnīja bronzu pasaules junioru čempionātā, kā arī šogad aizvadīja savu pirmo sezonu pieaugušo konkurencē, sasniedzot augstvērtīgu rezultātu. Otrajā Pasaules kausa posmā viņa sasniedza augsto piekto vietu, bet astoņu posmu kopvērtējumā bija desmitā.

“Esmu pilnīgā šokā!” savu ziņojumu sociālajā tīklā “Facebook” iesāka Pētersons. “Viņas mērķis jau aptuveni četrus gadus ir iekļūt LOV sastāvā, kā arī nokļūt uz 2020. gada olimpiskajām spēlēm Tokijā. Jau pagājušajā gadā Vineta bija ļoti tuvu, lai izpildītu LOV kritērijus. Vēl kā juniore viņa izcīnīja 11. vietu Pasaules kausa kopvērtējumā, izcīnīja trešo vietu pasaules čempionātā junioru meiteņu grupā, kā arī bija pasaules ranga līdere starp junioru meitenēm. Viņa ne tikai nesaņēma valsts paredzēto prēmiju par augstajiem rezultātiem pasaules čempionātā, bet arī rezultāti bijuši pārāk zemi, lai tiktu LOV B sastāvā. Vajadzīga tobrīd bija desmitā vieta kopvērtējumā.”

“Ir pagājis gads un esmu redzējis kā Vineta sevi ar katru gadu arvien vairāk ziedo sportam, esmu pavadījis ar viņu kopā treniņus un devis padomus no savas pieredzes. Beidzot ir izdevies sasniegt ilgi loloto mērķi – Pasaules kausa kopvērtējumā iekļūt labāko desmitniekā turklāt, vienā no posmiem tika izcīnīta pat piektā vieta, kas liecina, ka Vineta nopietni gatavojas! Bet šodien es uzzinu, ka Vineta Pētersone nav iekļauta LOV B sastāvā! Šobrīd man nav ko teikt un rodas skaļš jautājums – kādēļ vispār ir izstrādāti normatīvi?” sašutumu pauda Pētersons.

https://www.facebook.com/arnis.petersons/posts/2268043976540248

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/08/2022 21:37

Miļuns: Var būt situācija, kad augusta beigās vai septembrī aizveras kādas piecas vai sešas halles

Latvijas ledus haļļu asociācijas vadītājs Ēriks Miļuns sarunā ar LSM.lv paudis viedokli, ka jau augusta beigās varētu aizvērties vairākas halles. “Ogrē bija pārdomas, liels jautājums bija “Inbox” un “Ozo” hallei,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām