Kalnu slēpotāja Lelde Gasūna ar pārliecinošu sniegumu izcīna otro uzvaru trīs dienu laikā FIS sacensībās

23/11/2016 23:09
Kalnu slēpotāja Lelde Gasūna - FIS - Sportazinas.com

Kiruna (Zviedrija), 23.nov., LETA. Latvijas kalnu slēpotāja Lelde Gasūna trešdien Zviedrijas pilsētā Kirunā ar pārliecinošu sniegumu izcīnīja otro uzvaru trīs dienu laikā FIS kategorijas sacensībās.

Aizvadītajās slaloma sacīkstēs Gasūna bija ātrākā abos braucienos un summā finišēja pēc minūtes un 33,95 sekundēm, izcīnot pārliecinošu uzvaru. Viņa nopelnīja 13,55 FIS punktus, kas sportistei ir otrs labākais rezultāts karjerā.

Otrā palika zviedriete Mette Aspa, kura Gasūnai zaudēja 2,53 sekundes, bet trešo vietu ieņēma Marija Škanova no Baltkrievijas, kura latvietei zaudēja vē divas simtdaļas.

Gasūna tikai nedaudz atpalika no sava FIS punktu rekorda, jo pērn FIS sacensībās Krievijā viņa slalomā nopelnīja 12,26 FIS punktus.

Tikmēr cita Latvijas kalnu slēpotāja Liene Bondare šoreiz nesasniedza finišu pirmajā braucienā.

Kirunā slalomā startēja arī vīrieši, kur 20.vietu ieņēma Žaks Gedra, kurš tika pie 46,86 FIS punktiem. Neveiksme piemeklēja Kristapu Zvejnieku. Viņš bija līderis pēc pirmā brauciena, taču otrajā nefinišēja un palika bez rezultāta. Līdzīgs liktenis piemeklēja arī viņa brāli Dāvi Zvejnieku, kurš arī nesasniedza otrā brauciena finišu.

Ceturtdien turpat dāmām un kungiem notiks vēl vienas slaloma sacensības.

LETA jau ziņoja, ka pirmdien Gasūna uzvarēja milzu slalomā FIS sacensībās Somijas pilsētā Levi. Tur viņa svētdien bija arī otrā slalomā, bet vēl vienā milzu slalomā ieņēma piekto vietu.

Pagājušajā nedēļā Levi norisinājās Pasaules kausa posms, kurā Gasūna ieņēma 42.vietu slalomā, bet Miks Zvejnieks debijā ierindojās 56.vietā, bet Kristaps Zvejnieks pirmajā braucienā nefinišēja.