Kalvītis: “Dinamo” pārrunas ar Hārtliju veic atsevišķi

16/05/2017 09:54

Latvijas hokeja pirmā persona jau kādu laiku ir bijušais Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Sarunā ar “Latvijas avīzi” Kalvītis atzinies, ka “Latvijas gāze” atbalsta hokeju, tomēr ar to nezīmējas, tāpat Kalvītis pieskārās Hārtlija līguma iespējamai pagarināšanai.

“Mēs esam sponsori, bet ar to neplātāmies. “Grindex” nav jau divus gadus, viņi nekad nav bijuši federācijas sponsors – vienkārši maksāja naudu starptautiskajai federācijai, lai varētu dabūt uzrakstus uz ķiverēm (pasaules čempionātos),” informāciju atklāj Kalvītis, kad jautāts par “Latvijas Gāzes” iespējām kļūt par izlases ģenerālsponsoru.

LHF vadība aktīvi cenšas pierunāt Bobu Hārtliju palikt savā amatā vēl uz vienu gadu. Esošais līgums ir noslēgts pēc sistēmas 1 + 1, kas nozīmē, ka pēc pirmā līguma gada pastāv opcija to neturpināt.

“Tas ir sarežģīts jautājums, bet esmu optimistisks un ceru, ka vienosimies tuvākajā laikā par turpmāko sadarbību. Es uzskatu, ka Hārtlija darbs Latvijā vairāku gadu garumā var atstāt tikpat neizdzēšamas pēdas uz hokeja attīstību kā savulaik Viktoram Tihonovam un Vladimiram Jurzinovam.”

Aigars Kalvītis ir viens no Rīgas “Dinamo” akcionāriem, tomēr viņs atzina, ka sarunas starp federāciju un Hārtliju notiek atsevišķi no sarunām, ko ar treneri ved Rīgas “Dinamo”: “Viņi runā atsevišķi un tas nav tiešā veidā saistīts ar federāciju.”

Rīgas “Dinamo” šobrīd ir spēkā esošs līgums tikai ar vienu spēlētāju, kamēr citas KHL komandas jau ir nokomplektējušas sastāvus gaidāmajai sezonai.

“Tā ir pēdējo gadu situācija – sarunas ar sponsoriem ir ļoti sarežģītas. Sākumā bija viens skaidrs ģenerālsponsors (“Itera Latvija”), tagad tā nav, bet, cik es zinu, sarunas notiek produktīvāk nekā iepriekš un tuvākajā laikā tas tiks atrisināts,” skaidroja Kalvītis.

Kalvītis: Jau šobrīd runājam ar Hārtliju par sadarbības turpināšanu

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/05/2021 08:12

Nepārspējamais Vestbruks kļūst par visu laiku labāko “triple-double” vācēju, Bertāns “uguņo” pēdējā ceturtdaļā komandas neveiksmē (VIDEO)

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, bet Rasels Vestbruks kļuva par “triple-double” bagātāko spēlētāju līgas vēsturē, viņu pārstāvētajai Vašingtonas “Wizards” ciešot…