Kamaniņu sporta leģenda Geizenbergere noslēdz karjeru

25/09/2023 15:01
Nokopēts
Natālija Geizenbergere

Seškārtējā olimpiskā čempione kamaniņu sportā vāciete Natālija Geizenbergere 35 gadu vecumā beidz sportistes karjeru, Geizenbergere svētdien paziņoja Vācijas raidorganizācijai “Bayerischer Rundfunk” (BR).

Geizenbergere bez sešām olimpiskajām zelta medaļām ir izcīnījusi arī vienu bronzas medaļu, 2022.gadā Pekinā uzvarot vieniniekos un komandu sacensībās, kas viņai ļāva kļūt par visu laiku medaļām bagātāko Vācijas sportisti ziemas olimpiskajās spēlēs.

“Esmu nolēmusi beigt sportistes karjeru un ar sagaidu ziemu kā pasīva kamaniņu sporta entuziaste,” viņa sacīja BR svētdienas vakara raidījumā. “Tas bija lielisks laiks. Man bija iespēja, tik ļoti izbaudīt katru sekundi un svinēt panākumus. Ja kāds man to būtu teicis iepriekš, es būtu teikusi: “Nekad!”,” sacīja Geizenbergere.

Viņa 16 gadus ilgajā kamaniņu braucējas karjerā ir izcīnījusi 37 pasaules un Eiropas čempionātu medaļas, deviņas reizes kļūstot par pasaules čempioni, astoņas reizes uzvarējusi Pasaules kausa kopvērtējumā un izcīnījusi 74 panākumus Pasaules kausa izcīņas posmos.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām