Kambala: Jūtu, ka boksā es turpinu attīstīties un mācīties jaunas lietas (VIDEO)

Kaspars Kambala, sportazinas.com
Kaspars Kambala Foto: BK Jūrmala

Piektdien LNT ziņu raidījumā “900 sekundes” viesojās Kaspars Kambala, kurš šosezon licis punktu profesionālajai basketbolista karjerai.

Jau rīt “Arēnā Rīga” Kambala aizvadīs cīņu “LNK Fight Night 11” turnīrā un Toms Prāmnieks sarunā ar bijušo basketbolistu apsprieda Kaspara gatavošanos cīņai. Kambala ringā sestdien tiksies ar baltkrievu bokseri Aleksandru Ņahajčuku, kurš savā karjerā līdz šim uzvarējis tikai vienā cīņā. Iepriekšējās cīņas Kaspars boksa karjerā aizvadījis ASV.

“Būs forši, kad es aiziešu uz “Arēnu”. Tagad tas būs nedaudz savādāk, jo eju arēnā, kur es esmu spēlējis basketbolu. Rīt man būs iespēja iet, darot pavisam citu sporta veidu. Tas ir forši,” atklāja Kambala.

Kaspars atklāja, kādēļ atkal pievērsies boksam: “Septembra sākumā uz dažām dienām biju atbraucis uz Latviju. Tad man uzrakstīja Kristaps Zutis un piedāvāja boksēties. Satikāmies un sapratu, ka varētu uzrīkot cīņu, bet tikai tad, ja viss ir nopietni.”

“Manā komandā treniņu procesu sastāda vairāki cilvēki – gan treneris Otto Kovči, gan fiziskās sagatavotības treneris, arī sparinga partneri, ar kuriem trenēties kopā. Nelielu sagatavošanās posmu aizvadīju Līvānos, jo treneris nāk no turienes un viņa tēvam tur ir kikboksa un boksa skola.” izstāstīja Kambala.

“Parasti trenējamies divas reizes dienā, bet citreiz no rīta ir boksa treniņš un vakarā tiek strādāts pie fiziskās sagatavotības vai otrādi,” treniņu procesu komentēja Kaspars.

Kambala atklāja savas domas un sajūtas brīdī, kad bokseris iziet laukumā: “Sadusmoties pirms cīņas nedrīkst, jo ir jāprot valdīt pār savām emocijām. Man vairāk patīk sasniegt miera stāvokli, lai es varētu “uzsprāgt” īstajā brīdī.”

“Basketbolā man ir sajūta, ka esmu jau izdarījis visu, ko es tajā varēju izdarīt. Savukārt boksā es jūtu kā attīstos un mācos jaunas lietas. Basketbolā jau es biju sasniedzis kādu noteiktu punktu, kad sapratu, ka pietiks, neko daudz attīstīties nav palicis,” atzina Kambala.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Niknais Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Niknais
Viesis
Niknais

Kur šo pasākumu varēs vērot tv ekrānos?