Leģendārais Kambala piedalīsies riteņbraukšanas sacensībās Smiltenē

Kaspars Kambala
Kaspars Kambala | Foto: Instagram/kambalakaspars

Titulētais Latvijas basketbolists un bokseris šajā nedēļas nogalē piedalīsies riteņbraukšanas sacensībās “Smiltenes kauss”, vēsta Latvijas riteņbraukšanas federācija.

Kā vēsta Latvijas riteņbraukšanas federācija, Kambala piedalīsies 12 kilometru garajā “Vudlande” Tautas braucienā, kas būs viņa sacensību debija šajā sporta veidā.

“Smiltenes kauss” šogad norisināsies divas dienas – 12. un 13.septembrī. Sestdien, 12. septembrī, Vecajā parkā un Bruģa kalnā norisināsies Latvijas vēsturē pirmās sprinta sacensības pret burģa kalnu. Tās solās būt ļoti skatāmas, jo ies pa Vecā parka celiņiem un bruģi.

Savukārt braucējiem tā būs lieliska iespēja pacīnīties par vērtīgām naudas balvām no sacensību atbalstītājiem. Tikmēr svētdien no pulksten 10:00 risināsies Latvijas jaunatnes kausa finālposms, bērnu braucieni, “Pafbet” sporta distance un “Vudlande” Tautas brauciens, ziņo Latvijas riteņbraukšanas federācija.

 “Smiltenes kauss” ir riteņbraukšanas sacensības ar vairāk nekā 50 gadu senu vēsturi. Tās tika atjaunotas pērn pēc 15 gadu pārtraukuma, pulcējot vairāk nekā 400 dalībniekus četrās dažādās distancēs.

Spēcīgs sastāvs solās būt gan sprinta, gan “Pafbet” Sporta braucienā. Dalībnieku vidū būs viens no Baltijas valstu vadošajiem sprinteriem – Māris Bogdanovičs, Latvijas jaunais elites čempions Viesturs Lukševics, Latvijas eksčempions Andris Vosekalns, kā arī tādi vīri kā – Kaspars Serģis, Raivis Ritums, Artis Roze un citi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par