Kambala pēc desmit gadu pārtraukuma atgriežas boksa ringā un uzvar ar nokautu

Kaspars Kambala, sportazinas.com
Foto: LETA

Bijušais basketbolists Kaspars Kambala sestdien ar uzvaru atgriezās boksā, nokautējot pretinieku.

“LNK Fight Night 11” cīņu šova ietvaros Kambala supersmagās svara kategorijas ietvaros ceturtajā raundā nokautēja baltkrievu Aļaksandru Ņahajčuku.

Kambalam šajā cīņā piederēja izteikts pārsvars, bet uzvaru latvietis nodrošināja ceturtā raunda izskaņā, kad veica sitienu pa ķermeni. Baltkrievijas sportistam tikmēr lielas grūtības sagādāja pretinieka augums, jo viņam bija problēmas aizsniegt bijušā basketbolista galvu.

Latvietis boksam pievērsās 2007. gadā, kad Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) viņu diskvalificēja uz 24 mēnešiem par kokaīna lietošanu. Kambala sāka aktīvi trenēties boksā, aizvadīja divas cīņas amatieru konkurencē, abās uzvarot ar nokautu, bet 2008. gada jau debitēja profesionālajā boksā. Pirmā cīņa, kurā viņš izgāja uz ringa noslēdzās neizšķirti. Nākamās trīs cīņas Kambala uzvarēja, turklāt divas no tām ar nokautu. Drīz pēc tam viņš pameta boksu un atgriezās basketbolā.

Savukārt 28 gadus vecais Ņahajčuks profesionālā boksa ringā piedalījies sešās cīņās, izcīnot tikai vienu uzvaru.

Tavs viedoklis

2 Komentāri rakstam "Kambala pēc desmit gadu pārtraukuma atgriežas boksa ringā un uzvar ar nokautu"

Paziņot par
avatar
Šķirot pēc:   jaunākie | vecākie | vērtētākais
Neids
Viesis

Pilnīgs šovbizness, likt amatieru kā pēdējo
cīņu.. kur pretinieks ar 4 zaudējumiem un 1 uzvaru.. Kambala pārāk lēns, sitieni vāji, ja nemaldos pretinieks nevienu sitienu neveica.. protams 4.raundā pretinieks notēoja ka no sitiena nokrita, viņam samaksāja, lai noguļas, pat ja vispār netika trāpīts sitiens pa galvu un to skaidri redzēja visa zāle.. varēja jau labāk notēlot un nomākslot zīnāmā latvieša uzvaru pēdējā raundā.. tas nav bokss, bet spīdēšanās par naudu..

Floids Maijlaikapstāklis
Viesis
Floids Maijlaikapstāklis

Zināji ka ir atļauti arī sitieni pa korpusu? Pēdējo sitienu Kaspars izdarīja baltkrievam pa aknām, kur ir sevišķi sāpīgi ir ja laba trāpa.