Kanāda asumiem bagātā spēlē “bullīšos” pārspēj Slovākiju, ASV turpina uzvarēt (VIDEO)

15/05/2023 19:29
Kanādas hokeja izlase

Kanādas vīriešu hokeja izlase pirmdien pasaules čempionāta mačā Rīgā tika pie uzvaras pēcspēles metienos, bet ASV valstsvienība Tamperē izcīnīja panākumu, atspēlējoties pret Vāciju. B grupas spēlē Kanāda ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Slovākiju.

Uz kanādieša Džeika Neiborsa astotajā minūtē gūtajiem vārtiem slovāki atbildēja ar 17.minūtē vairākumā gūtajiem Petera Cehlārika “golu”. Pagarinājumā vārti netika gūti, un arī pēcspēles metienos nepietika ar piecām metienu sērijām, lai noskaidrotu uzvaru. Tikai astotajā sērijā Džeks Kvinns dabūja ripu slovāku vārtos, bet Martins Hromjaks savu iespēju neizmantoja, kanādiešiem pēcspēles metienos uzvarot ar 3:2.

Kanādieši krietni vairāk meta pa vārtiem, šajā rādītājā slovākus pirmajos divos periodos pārspējot ar 31:13, bet visā spēlē šis rādītājs bija 43:24 uzvarētāju labā. Kanādas vārtos 65 minūšu laikā Sems Montambū atvairīja 23 metienus, bet pretējā laukuma pusē Samuels Hlavajs atvairīja 42 metienus.

A grupas mačā Somijā ASV ar 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja Vāciju. ASV izlase ar aizsarga Ronija Atarda vārtiem otrajā periodā izvirzījās vadībā, taču vācieši atbildēja ar Zamuela Soramīsa vārtiem mazākumā un Justina Šuca “golu” piecas sekundes pirms pārtraukuma.

Tomēr amerikāņi ar Šona Ferela un Meta Koronato vairākumā gūtajiem vārtiem spēli noslēdza ar uzvaru. ASV vārtos Keisijs Desmits atvairīja 30 pretinieku metienus, bet Vācijas vārtsargs Matiass Nīderbergers tika galā ar 23 metieniem.