Kanāda sāk gatavošanos Parīzes OS, ierindā arī iepriekš izlasē nespēlējušie NBA spīdekļi

20/06/2024 08:45
Nokopēts
Endrjū Viginss

Kanādas basketbola izlases galvenais treneris Žordi Fernadess nosaucis 20 kandidātus dalībai Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Kanādas valstsvienība pērn pārrakstīja valsts vēsturi un Pasaules kausā izcīnīja trešo vietu, ceļā uz lielo panākumu grupu turnīrā pieveicot arī Latviju. Visi 12 “bronzas izlases” spēlētāji, tostarp Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Šejs Džildžess-Aleksandrs (“Thunder”), viņa komandas biedrs Lugencs Dorts, Rovans “R.J.” Berets (“Raptors”) un Dilons Brukss (“Raptors”), palīdzēs valstsvienībai arī šovasar.

Kanāda tajā pašā laikā ieguvusi divus vērtīgus “papildinājumus”. Pērn Pasaules kausā nespēlējis traumas dēļ, ierindā būs Denveras “Nuggets” spīdeklis Džamals Marejs un viens no Goldensteitas “Warriors” atslēgas spēlētājiem Endrjū Viginss, kurš pēdējo reizi izlasē spēlēja 2021. gadā, Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā, kur Kanāda piedzīvoja fiasko, izšķirošajā spēlē ciešot sakāvi pret Čehiju.

Vēl jāpiemin, ka Kanādas izlases treniņnometnē piedalīsies arī Kristapa Porziņģa komandas biedrs Bostonas “Celtics” komandā un nupat kā par NBA čempionu kļuvušais Ošejs Brisets. Kā nelielus pārsteigumus var minēt jauno talantu Benedikta Maturina (“Pacers”) un Šeidona Šārpa (“Trail Blazers”), kā arī veterāna Korija Džozefa neiekļaušanu kandidātu sarakstā.

Kanādas izlase Parīzes OS spēlēs A grupā pret Austrāliju, kā arī Grieķijā paredzētā kvalifikācijas turnīra uzvarētāju un Spānijā paredzētā atlases cikla labāko komandu.

Kanādas basketbola izlases kandidātu saraksts

Image

 

 

TOP notikumi
1
X
2
1.58
3.7
4.6
1.66
-
2.22
2.9
3.8
2.05
2.4
2.9
2.9
3.7
3.7
1.9
1.71
3.3
4.33
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām