Kanādas hokeja izlase PČ mačā apspēlē Čehiju (+VIDEO)

06/05/2017 00:13

Kanāda droši uzvarēja Čehiju ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1). Rezultātu atklāja Raiens O’Reilijs un tikai čehu vārtsarga Petra Mrāzeka sniegums liedza kanādiešiem vēl pirmajā trešdaļā palielināt pārsvaru vēl vairāk.

Turpinājumā Kanādas labā izcēlās arī Maiks Matesons, Taisons Berijs un Džefs Skiners, kurš jau ieraidīja ripu tukšos vārtos, kamēr Čehijai vienīgos vārtus guva Lukāšs Radils, kaut cīņas otrajā pusē daudz labas iespējas bija arī čehiem.

Šīs grupas pirmajā spēlē Somija grūtā cīņā ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) apspēlēja Baltkrieviju.

Sestdienas rītā gaidāms Šveices duelis ar Slovēniju.

Turnīrā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei apakšgrupas sacensībās garantē septiņas spēles. Pēc viena apļa grupu spēlēm, kas ilgs līdz 16.maijam, katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet turnīra divas vājākās komandas būs spiestas pamest augstāko divīziju.

Viņu vietā nākamajā gadā nāks Austrija un Dienvidkoreja, kuras ieņēma pirmās divas vietas pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā, piedevām korejieši nākamgad elites grupā spēlēs pirmo reizi vēsturē.

Ceturtdaļfinālā pa diviem mačiem notiks Ķelnē un Parīzē, bet pusfināli un cīņas par medaļām norisināsies Ķelnē.