Kanādas izlasei PČ ceturtdaļfinālā jāiztiek bez sava uzbrukuma līdera (VIDEO)

22/05/2019 22:45

Kandās hokeja izlase Slovākijā notiekošajā pasaules čempionātā otrdien pēdējā apakšgrupu turnīra spēlē ar 3:0 apspēlēja ASV valstsvienību.

Kanādas izlases hokejists Entonijs Manta otrajā periodā izcēlās ar rupju spēka paņēmienu pret ASV izlases spēlētāju Kolinu Vaitu.

Šajā epizodē Manta saņēma 2+10 minūšu noraidījumu, taču pēc lietas sīkākās izskatīšānas kanādiešu uzbrucējs saņēma vienas spēles diskvalifikāciju, kas nozīmē, ka viņa ies secen ceturtdaļfināla mačs pret Šveici.

Manta apakšgrupu turnīra spēlēs izcēlās ar septiņiem gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, esot rezultatīvākais komandā un piektais labākais visā turnīrā.

Pērn pasaules čempionāta finālā Zviedrijas izlase pēcspēles metienos ar 3:2 uzvarēja Šveices izlasi, gūstot otro titulu pēc kārtas, savukārt bronzu ieguva ASV izlase.

Turnīrā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei apakšgrupas sacensībās garantē septiņas spēles. Pēc viena apļa grupu spēlēm, kas ilgs līdz otrdienai, katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet turnīra divas vājākās komandas būs spiestas pamest augstāko divīziju.