Kanādas klubu duelī Balcera “Senators” papildlaikā piekāpjas “Canadiens”

12/01/2020 08:16

Latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” piedzīvoja zaudējumu regulārā čempionāta mačā.

“Senators” savās mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās citam kanādiešu klubam Monreālas “Canadiens”.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 54 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieka vārtiem, izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem, kā arī vienu reizi pārtvēra ripu un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat latvietis uzspēlēja arī divas minūtes un 13 sekundes skaitliskajā vairākumā.

Pirmā perioda devītajā minūtē skaitliskajā vairākumā pēc Džefa Petrija un Tomaša Tatāra piespēlēm viesus vadībā izvirzīja Niks Suzuki. Izlīdzinājumu mājinieki panāca tikai sešas minūtes pirms trešās trešdaļas noslēguma, kad precīzs bija Dreiks Batersons. Papildlaikā viesiem uzvaru 52 sekundes pirms beigu sirēnas uzvaru atnesa Iļja Kovaļčuks.

Šosezon piecos mačos NHL Balcers izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli un neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamo maču “Senators” aizvadīs 15. janvārī, kad savā laukumā krustos nūjas ar Čikāgas “Blackhawks”. Mača sākums paredzēts pulksten 2:30 pēc Latvijas laika.

Karolīnas “Hurricanes” – Losandželosas “Kings” 2:0 (1:0, 0:0, 1:0);

Ņujorkas “Islanders” – Bostonas “Bruins” 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1) – pagarinājumā;

Otavas “Senators” – Monreālas “Canadiens” 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) – pagarinājumā;

Filadelfijas “Flyers” – Tampabejas “Lightning” 0:1 (0:0, 0:1, 0:0);

Vašingtonas “Capitals” – Ņūdžersijas “Devils” 1:5 (0:1, 1:3, 0:1);

Bufalo “Sabres” – Vankūveras “Canucks” 3:6 (1:1, 1:1, 1:4).