Kanelo pirms gaidāmās triloģijas cīņas: Golovkins zina, ka viņš zaudēja revanšu, taču to neatzīs

15/09/2022 17:49
Nokopēts
Kanelo Alvaress un Genādijs Golovkins

Meksikāņu boksa superzvaigzne Kanelo Alvaress (57-2-2) pirms gaidāmās triloģijas cīņas ar pieredzējušo Kazahstānas bokseri Genādiju Golovkinu (42-1-1) medijiem atzinis, ka pēc viņa domām uzvarējis abas iepriekšējās cīņas un Golovkins to, visticamāk, pats arī saprot, taču publiski neatzīs.

Vidējās svara kategorijas cīņa, kas paredzēta naktī uz svētdienu plkst. 3 pēc Latvijas laika, būs trešā savstarpējā abu zvaigžņoto bokseru vidū, var izrādīties ļoti izšķiroša abiem bokseriem. Golovkins, kurš karjeras laikā savulaik bija pasaules čempions trijās no četrām prestižākajām boksa organizācijām – Pasaules Boksa asociācijā (WBA),  Starptautiskās Boksa federācijā (IBF) un Pasaules Boksa Padomē (WBC) -, aprīlī svinēja savu 40. dzimšanas dienu, un medijiem jau ir paudis, ka, iespējams, noslēgs karjeru.  Tikmēr 32 gadus vecais Alvaress ir absolūtais čempions svarā līdz 76,2 kilogramiem, kur viņam pieder visi pieci prestižākie tituli.

Pirmais abu bokseru duelis noslēdzās ar dalītu neizšķirtu, kamēr  Alvaress oficiāli uzvarēja cīņā ar vairākuma lēmumu. Lai gan mediju vidū, gan arī Golovkina komandas nometnē viedoklis par atkārtotā mača iznākumu atšķīrās, savas domas par abām cīņām sniedzis arī meksikānis.

“Viss kārtībā. Es zinu, ka uzvarēju abas reizes, nevis tikai vienā. Bet paskatieties, kad šāda veida cīņas notiek, cilvēki vienmēr ir domstarpībās. Spraigas cīņas ir ļoti labas boksam. Viņš [Golovkins] zina, ka zaudēja arī revanšu, bet viņš nekad to neatzīs,” medijiem teica Alvaress.

Lai gan viņu pirmās divas cīņas bija ļoti līdzīgas, Alvaress atzina, ka tieši pret Golovkinu viņam nav ko pierādīt. “Es tikai vēlos atgriezties uzvarētāju aprindās, un tas arī viss,” sacīja meksikāņu zvaigzne.

Abi bokseri pēdejo reizi ringā devušies šī gada pavasarī. Vispirms Golovkins aprīlī vidējā svarā ar tehnisko nokautu pieveica Japānas bokseri Riotu Muratu (16-3), savukārt Alvaress maijā šokējoši pēc punktiem piekāpās krievu cīkstonim Dmitrijam Bivolam (20-0) un cieta pirmo neveiksmi deviņu gadu laikā.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.8
4
1.66
1.66
4.2
4.8
4.6
3.9
1.7
1.41
4.75
7.5
2.85
3.5
2.35
1.95
3.5
3.8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām