Meksikāņu superzvaigzne Kanelo sensacionāli piedzīvo pirmo zaudējumu deviņu gadu laikā

08/05/2022 10:38
Nokopēts
Dmitrijs Bivols pret Kanelo Alvaresu

Aizvadītajā naktī Lasvegasā sensacionālu zaudējumu svara kategorijā līdz 79,4 kilogramiem piedzīvoja meksikāņu boksa superzvaigzne Sauls Kanelo Alvaress (57-2), kurš pēc punktiem piekāpās krievam Dmitrijam Bivolam (20-0) un cieta pirmo neveiksmi deviņu gadu laikā.

Cīņas likme bija Bivolam piederošā Pasaules boksa asociācijas (WBA) čempiona josta, kura ir viņa īpašumā kopš 2017. gada. Kanelo mēģinājums to iegūt savā īpašumā bija neveiksmīgs, viņam ciešot karjeras otro zaudējumu 61 cīņā. 31 gadu vecais Alvaress ir absolūtais čempions svarā līdz 76,2 kilogramiem, kur viņam pieder visi pieci prestižākie tituli, bet kategorijā līdz 79,4 kilogramiem viņam nav nevienas jostas.

“Tam nevajadzēja šādi beigties,” pēc cīņas sacīja Alvaress. “Protams, nemeklēju attaisnojumus – es piedzīvoju zaudējumu. Viņš ir lielisks bokseris un es sajutu viņa spēku. Bivols spēja labi menedžēt distanci īstajos brīžos. Šobrīd nav sajūta, ka es būtu piedzīvojis zaudējumu. Personīgi uzskatu, ka viņš uzvarēja četrus vai piecus raundus un varbūt svara atšķirības dēļ neparādīju 100% labāko sniegumu. Vēlamies revanšu un tajā es parādīšu labāku sniegumu.”

“Zinu, ka cilvēki visā pasaulē mīl Kanelo, tas ir normāli,” sacīja Bivols, pēc kura uzvaras arēnā netika atskaņota Krievijas himna. “Viņš ir skaļākais vārds boksā, čempions četrās svara kategorijās. Cilvēki ir viņa pusē, bet man tas nesagādā problēmas. Šodien es pierādīju, ka esmu labākais šajā divīzijā. Revanša cīņa? Nav problēmu.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām