Kanelo zaudēs vienu no čempiona jostām – boksera pārstāvji vaino pretinieku

02/08/2019 12:42
Nokopēts
Kanelo Alvaress pret Danielu Džeikobsu, www.sportazinas.com

Meksikāņu bokseris Sauls “Kanelo” Alvaress (55-1-2, KOs 35) paziņojis, ka neaizstāvēs savu IBF čempiona jostu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem.

Jau vēstīts, ka maija sākumā Lasvegasā pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma meksikāņu bokseris  pēc punktiem uzveica amerikāni Danielu Džeikobsu (35-3, KOs  29) un ieguva savā īpašumā trīs čempiona jostas.

28 gadus vecais Alvaress, kurš tiek uzskatīts par labāko bokseri svara kategorijā, ar rezultātu 116:112, 115:113 un 115:113 sakāva 32 gadus veco Džeikobsu un ieguva trīs jostas WBA, WBC un IBF versijās.

Šobrīd kļuvis skaidrs, ka vismaz vienu no jostām Kanelo zaudēs, jo nolēmis neaizstāvēt izcīnīto IBF titulu.

Kanelo un viņa komanda atteikusies aizvadīt cīņu ar obligāto IBF titula prentendentu Sergeju Derevjančenko, kaut platforma DAZN, kurai pieder tiesības pārraidīt nākamās desmit boksera cīņas, nav bijusi pret šādu pretinieku.

Sākotnēji izskanējis, ka šāds solis veikts finansiālu apsvērumu dēļ. Cīņa ar 33 gadus veco Ukrainas pārstāvi nespētu nodrošināt nepieciešamos reitingus un interesi, tomēr Kanelo promouters, bijušais bokseris Oskars De la Hoja cīņas nenotikšanā vaino Ukrainas boksera pārstāvjus.

“Mēs esam ļoti noraizējušies, jo IBF vienam no pasaules labākajiem bokseriem lika atteikties no izcīnītas jostas. Mēs veicām nopietnas pārrunas ar Sergeja Derevjančenko pārstāvjiem. Mēs viņam un viņa komandai piedāvājām bezprecedenta summu. Bokserim, kurš ir ierobežots izaugsmē un popularitātē,” sacīja De la Hoja.

“Tagad saprotu, ka tā bija patiesība: viņi nemaz nevēlējās ar mums slēgt darījumu. Viņi gribēja mums likt atteikties no jostas. Tas ir apkaunojums boksam, bet vēl svarīgāk – tas ir apkaunojums visiem boksa faniem pasaulē,” noslēdza Alvaresa pārstāvis.

Tādējādi IBF josta kļuvusi vakanta, bet organizācija tuvākajā laikā pavēstīs Derevjančenko sāncensi.

Alvaress pagājušajā rudenī parakstīja milzīgu piecu gadu un 11 cīņu līgumu ar raidorganizāciju DAZN, kuru laikā viņšnopelnīs 365 miljonus dolāru (325,5 miljoni eiro).

Meksikāņu bokseris savā karjerā uzvarējis 53 no 56 cīņām un divas reizes cīnījies neizšķirti. Vienīgais zaudējums tika piedzīvots 2013. gada septembrī pret leģendāro Floidu Meivezeru.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām