Kanoe airētājs Grišāns izcīna piekto vietu Eiropas U23 čempionātā

27/06/2021 19:12
Ansis Grišāns

Latvijas kanoe airētājs Ansis Grišāns svētdien Poznaņā izcīnīja piekto vietu Eiropas U-23 čempionātā 200 metru distancē. A finālā Grišāns finišēja pēc 39,805 sekundēm, čempionam Hoanam Moreno no Spānijas zaudējot 1,300 sekundes. Pirmais trijnieks bija 0,105 sekunžu attālumā.

Tikmēr smaiļotājs Kristaps Laube U-23 vecuma grupas A finālā 200 metros finišēja pēc 36,635 sekundēs, kas deva astoto vietu. No čempiona poļa Jakuba Stepana viņš atpalika 1,158 sekundes, bet līdz medaļu pozīcijām pietrūka 0,058 sekunžu. Šajās sacensībās startēja attiecīgi 18 un 22 sportisti.

Jau ziņots, ka kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš sestdien izcīnīja trešo vietu U-23 čempionāta 1000 metru distancē. Grišāns, Laube un Lagzdiņš bija vienīgie Latvijas sportisti, kas šajās meistarsacīkstēs sasniedza A finālus. Latviju Eiropas junioru U-23 čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Polijā pārstāv 26 sportisti no Rīgas, Limbažiem, Jelgavas, Brocēniem, Salacgrīvas, Jūrmalas un Talsiem.