Kanoe airētājs Lagzdiņš izcīna bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā 1000 metru distancē

Roberts Lagzdiņš
Foto: facebook.com/profile.php?id=100004421055271/

Latvijas kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš sestdien Serbijā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā 1000 metru distancē.

Startējot A finālā Lagzdiņš finišu sasniedza pēc trīs minūtēm un 56,308 sekundēm, sacensību uzvarētājam Rihoram Maisjukam no Baltkrievijas zaudējot 3,088 sekundes, kamēr no otrās vietas ieguvēja Jana Kavaļauska, kurš pārstāv Krieviju, atpaliekot par nedaudz vairāk kā sekundi.

Zīmīgi, ka Lagzdiņš pēc medaļas iegūšanas, nedaudz vairāk kā pēc pusstundas kopā ar Matīsu Ozolu startēja arī 1000 metru A finālā kanoe divniekiem, kur viņi palika astotajā vietā deviņu laivu konkurencē.

LETA jau ziņoja, ka pirms tam ceturtdien priekšsacīkstēs Lagzdiņš vieniniekos uzvarēja savā priekšsacīkšu braucienā, bet divniekos viņa un Ozola laiva savā priekšbraucienā bija otrā, A finālu automātiski sasniedzot trim ātrākajām laivām.

Pērn Lagzdiņš guva piekto vietu pasaules junioru čempionāta 1000 metros, bet kontinenta meistarsacīkstēs viņš gan individuāli, gan divniekos ar Ozolu bija ceturtais.

Vēlāk sestdien U-23 vecuma grupā B finālā 1000 metros startēs smaiļotājs Aldis Vite, bet dienas otrā pusē notiks pusfinālu sacensības 200 metru distancēs.

Savukārt svētdien kanoists Matīss Ozols un kanoe divnieks Ansis Grišāns/Artūrs Belans cīnīsies junioru sacensību A finālā 500 metru distancē.

Latviju Belgradā notiekošajā Eiropas čempionātā junioriem un U-23 grupā kopā pārstāvēs 19 sportisti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par