Kanoe airētājs Lagzdiņš PK posmā iegūst astoto vietu

23/05/2021 14:09
Roberts Lagzdiņš

Kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš svētdien Krievijā Pasaules kausa (PK) posmā smaiļošanā un kanoe airēšanā sasniedza finālu, kurā 500 metru distancē izcīnīja astoto vietu.

Sestdien Lagzdiņš pusfinālā finišu sasniedza pēc vienas minūtes un 59,529 sekundēm, kas bija trešais labākais rezultāts airējumā. Finālā iekļuva trīs labāko laiku īpašnieki. Vēlāk finālā Lagzdiņš savu laiku uzlaboja un finišēja pēc vienas minūtes un 56,956 sekundēm, kas deva astoto vietu deviņu airētāju konkurencē.

Uzvaru svinēja moldāvs Sergejs Tarnovšči, kurš latvieti apsteidza par vairāk nekā piecām sekundēm.  Vēlāk smaiļotājs Artūrs Vilde piedalīsies 5000 metru finālā.

Jau ziņots, ka turpat Barnaulā piektdien pie Tokijas olimpisko spēļu ceļazīmes 1000 metru distancē netika smaiļotājs Artūrs Vilde un kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš. Vilde finālā bija devītais, bet Lagzdiņš finišēja astotajā pozīcijā. Ceļazīmi ieguva tikai uzvarētāji. Pasaules kausa sacensības Krievijā paredzētas līdz svētdienai.