Kanters apstiprina, ka pēc basketbolista karjeras pievienosies WWE

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” centrs  apstiprinājis, ka pēc basketbolista karjeras pievērsties restlingam populārajā organizācijā.

Kanters to atklāja intervijā ar žurnālistu Šamu Šaraniju. Viņam WWE jau piedāvājis līgumu, kuru viņš grasās apstiprināt pēc karjeras izskaņas.

Kanteram jau ir neliela pieredze WWE. Viņš pērn Ņujorkā piedalījās vienā no šoviem, kur izpildīja arī dažus restlinga elementus. Kanters vēl pagājušajā sezonā spēlēja Ņujorkas “Knicks” komandā un toreiz “Madison Square Garden” arēnā viņu sagaidīja ar svilpieniem, jo viņš jau bija pārcēlies uz Bostonas “Celtics”.

“Tas bija jautri,” medijam “Boston Magazine” pēc pasākuma sacīja Kanters. “Man jautāja – vai vēlos būs varonis vai sliktais puisis. Atbildēju, ka viennozīmīgi vēlos būt sliktais. Man teica, ka būšu ienīstākais personāžs tajā naktī, bet tieši to arī vēlējos. Ir daudz jautrāk būt ļaunajam, jo tevi izsvilpj un vari runāt “trash-talk”. Es pat domāju, ka pēc basketbolista karjeras varētu pievērsties restlingam.”

“Neesmu vēl izdomājis, kāds varētu būt mans WWE vārds,” noteica Kanters. “Manuprāt “Enes the Menace” [aptuvenais tulkojums no angļu valodas – Eness draudīgais] varētu būt laba versija. Man vēl jāpadomā, taču pazīstu daudzus WWE cilvēkus un viņi man noteikti palīdzētu tur nokļūt, bet vispirms man jāpabeidz basketbolista karjera.”

27 gadus vecais turks Kanters, kurš nesaskaņu dēļ ar savas dzimtenes prezidentu Tajipu Erdoanu nedrīkst ieceļot Turcijā, šosezon spēlē Bostonas “Celtics” komandā. Viņš iepriekš spēlējis arī Jūtas “Jazz”, Oklahomasitijas “Thunder”, “Knicks” un Portlendas “Trail Blazer” vienībās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par