Kanters atklāj aizkulises: Spēlētājiem patīk Ņujorka un MSG, bet visi izvairās no īpašnieka

Eness Kanters, Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Eness Kanters un Kristaps Porziņģis | Foto: nba.com

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bostonas “Celtics” centrs atklājis, kāpēc līgas zvaigznes nevēlas pievienoties Ņujorkas “Knicks” vienībai.

“Daudzi to nezina, bet spēlētājiem savā starpā par to ir sarunas,” podkāstā “Full 48” sacīja Kanters. “Nevēlos nevienu vainot, jo izbaudīju laiku “Knicks” komandā, taču esmu par šo tēmu runājis ar citu NBA komandu spēlētājiem.”

“Basketbolisti vienmēr atbild, ka viņiem patīk Ņujorka un mājas arēna [“Madison Square Garden”]. Spēlētājus viss apmierina, bet viņu gribēšana spēlēt “Knicks” noplok, kad runa ir par īpašnieku [Džeimsu Dolanu],” atklāja basketbolists.

Kanters arī izteicās, ka daudzi brīvie aģenti šovasar izvēlējās nedoties uz “Knicks”, jo bija nobijušies no īpašnieka, kā arī negribēja ielaisties ar Dolanu nekādās sarunās.

“Vienmēr cenšos teikt spēlētājiem, ka “Knicks” ir lieliska komanda, ka tai ir traki līdzjutēji un ka arēna ir lieliska. Ja tu uzvari Ņujorkā, tad esi karalis, bet, kā jau teicu, daudzi ir nobijušies no īpašnieka,” sacīja Kanters.

Dolans pēdējā laikā izcēlies ar vairākām nesaprotamām darbībām. Piemēram, pagājušajā sezonā viņš paziņoja, ka viens no kluba līdzjutējiem vairs nedrīkst apmeklēt komandas spēles, jo izkliedza saukli “Sell the team!” jeb “Pārdod komandu!” Tāpat viņš no savas mūzikas grupas “JD & the Straight Shot” koncerta bez argumentēta pamatojuma patrieca kādu žurnālisti, kas veidoja rakstu par “Knicks” vienību.

Tāpat izskanēja baumas, ka brīvo aģentu tirgū šovasar Dolans nemaz neapsvēra piedāvāt maksimālo līgumu līgas superzvaigznei Kevinam Durantam. Dolans gada sākumā izteicās, ka ir pārliecināts, ka klubs piesaistīs superzvaigznes, taču brīvo aģentu tirgū tas neizdevās un spožākais spēlētājs, kuru komanda ieguva, bija Džūliuss Rendls.

Tikmēr Kanters aizvadītās sezonas laikā izrādījās nevajadzīgs “Knicks”, kaut gan bija viens no komandas līderiem. Viņš pēc tam pārcēlās uz Portlendas “Trail Blazers”, bet vasarā pievienojās “Celtics”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par