Kanters pieļauj domu pēc basketbolista karjeras pievērsties WWE

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bostonas “Celtics” centrs pieļauj domu pēc basketbolista karjeras pievērsties restlingam populārajā WWE organizācijā.

Kanteram jau ir neliela pieredze WWE. Viņš šogad Ņujorkā piedalījās vienā no šoviem, kur izpildīja arī dažus restlinga elementus. Kanters vēl pagājušajā sezonā spēlēja Ņujorkas “Knicks” komandā un toreiz “Madison Square Garden” arēnā viņu sagaidīja ar svilpieniem, jo viņš jau bija pārcēlies uz Bostonas “Celtics”.

“Tas bija jautri,” medijam “Boston Magazine” sacīja Kanters. “Man jautāja – vai vēlos būs varonis vai sliktais puisis. Atbildēju, ka viennozīmīgi vēlos būt sliktais. Man teica, ka būšu ienīstākais personāžs tajā naktī, bet tieši to arī vēlējos. Ir daudz jautrāk būt ļaunajam, jo tevi izsvilpj un vari runāt “trash-talk”. Es pat domāju, ka pēc basketbolista karjeras varētu pievērsties restlingam.”

“Neesmu vēl izdomājis, kāds varētu būt mans WWE vārds,” noteica Kanters. “Manuprāt “Enes the Menace” [aptuvenais tulkojums no angļu valodas – Eness draudīgais] varētu būt laba versija. Man vēl jāpadomā, taču pazīstu daudzus WWE cilvēkus un viņi noteikti man noteikti palīdzētu tur nokļūt, bet vispirms man jāpabeidz basketbolista karjera.”

27 gadus vecais turks Kanters, kurš nesaskaņu dēļ ar savas dzimtenes prezidentu Tajipu Erdoanu nedrīkst ieceļot Turcijā, šosezon spēlē Bostonas “Celtics” komandā. Viņš iepriekš spēlējis arī Jūtas “Jazz”, Oklahomasitijas “Thunder”, “Knicks” un Portlendas “Trail Blazer” vienībās.

Viņš ir 2011. gada NBA drafta trešais numurs un šajā līgā 583 regulārā čempionāta spēlēs ticis pie vidēji 11,9 punktiem un 7,6 atlēkušajām bumbām. Pirms “Knicks” reformām viņš un Kristaps Porziņģis bija jaudīgs duets sastāva garajā galā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par