Kanters: Vēlētos visu karjeru pavadīt Ņujorkā

Enes Kanters, sportazinas.com
Foto: AP Photo/David Zalubowski

Jau vairākkārtīgi ziņots, ka Kristapa Porziņģa komandas biedrs Ņujorkas “Knicks” rindās Eness Kanters nav īsti apmierināts ar savu lomu komandā. Centra pozīcijas basketbolists spēlē biežāk iesaistās no rezervistu soliņa, bet viņa spēles laiks ir limitēts, neskatoties uz sev atvēlētajā laikā rādīto produktīvo sniegumu.

Šonedēļ Ziemeļamerikas medijs ESPN vēstīja, ka Ņujorkas vienības vadība veikusi sarunas ar Sakramento “Kings” vienību, lai apspriestu Kantera iespējamo aizmainīšanu. 26 gadus vecais turks gaidāmajā vasarā kļūs par brīvo aģentu.

“Pirms ierados Ņujorkā, dzirdēju: “Tā ir Ņujorka, viņi nav bijuši “play-off” n-tos gadus. Organizācija nav laba. Viņi maina ģenerālmenedžerus un pārējo personālu. Cilvēki tur nav labi.” Bet, kad ierados, sapratu, ka šī ir vieta, kur vēlos spēlēt ilgus gadus, jo cilvēki un organizācija ir ļoti silta un pieņemoša,” sarunā ar ESPN sacīja Kanters, tādējādi, norādot uz vēlmi palikt “Knicks” rindās.

“Atceros, pirms drafta devos pie daudzām komandām,” turpināja basketbolists. “Bet, kad esi spēlējis Ņujorkā, nevēlies doties nekur citur. Cilvēki apkārt ir ļoti forši. Atceros, tas bija mans otrais mēnesis šeit, domāju: “Cilvēki te ir tik jauki, vēlos šeit beigt savu karjeru.” Kāds no žurnālistiem man vaicāja, vai nav par ātru izdarīt tādus apgalvojumus, jo esmu šeit tikai pusi sezonas, bet nē, es biju pārliecināts. Spēlējot “Madison Square Garden”, tu redzi visas slavenības. Man ir labas attiecības ar benu Stileru.”

Neskatoties uz minūšu samazināšanos, Kanters tik un tā spējis demonstrēt produktīvu sniegumu, šosezon caurmērā 26,5 minūtēs izceļoties ar 14,4 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par