Kaprizovs ar “hat-trick” nokārto CSKA drošu uzvaru, “Ak Bars” izcīna ceturto panākumu pēc kārtas

16/09/2019 22:48

Pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā pie drošas uzvaras tika pērnā gada čempione Maskavas CSKA.

Maskavas CSKA savā laukumā ar 5:2 (3:1, 0:1, 2:0) viegli apspēlēja Jaroslavļas “Lokomotiv” (Krievija) komandu.

Jau mača ievadā CSKA zvaigzne Kirlis Kaprizovs pēc Mihaila Grigorenko piespēles izvirzīja vadībā mājiniekus. Pirmā perioda 14. minūtē francūzis Stefans Da Kosta pēc Antona Landera piespēles izlīdzināja rezultātu, bet perioda izskaņā CSKA guva vēl divus vārtus – precīzi bija Sergejs Kaļiņins un Kaprizovs.

Otrajā periodā Jakubs Nakladals samazināja rezultāta starpību, bet mača trešajā nogrieznī Grigorenko pēc Kaprizova un Lindena Veja piespēlēm atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem. Pamatlaika pēdējā minūtē Kaprizovs nokārtoja sev “hat-trick”.

Citā mačā Kazaņas “Ak Bars” savās mājās ar 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) sakāva Čerepovecas “Severstal” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē Ādams Liška izvirzīja vadībā viesus, rezultatīvi piespēlējot Sergejam Monakovam. Perioda izskaņā Igors Ožiganovs rezultātu izlīdzināja.

Otrajā trešdaļā jaudīgi iesāka mājinieki, kad pēc Artjoma Gaļimova metiena ripa atrada ceļu vārtos, bet perioda vidū Patrīss Kormjē jau dubultoja vārtu pārsvaru “Ak Bars” komandai. Trešajā trešdaļā Danīls Vovčenko samazināja rezultāta starpību, bet ātri vien mājinieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru, vārtus gūstot Staņislavam Gaļijevam. Trīs minūtēm pirms pamatlaika beigām viesiem vēlreiz izdevās samazināt rezultāta starpību.

Jau vēstījām, ka Rīgas “Dinamo” savā laukumā ar rezultātu 4:3 (0:0, 2:1, 1:2, 1:0) pagarinājumā pieveica Habarovskas “Amur” komandu.