Karatisti Membo un Muižniece nepārvar olimpisko spēļu kvalifikācijas pirmo kārtu

12/06/2021 15:12

Latvijas sportists Kirils Membo olimpisko spēļu karatē kvalifikācijas sacensībās Parīzē sestdien nepārvarēja pirmo kārtu “kata” sacensībās, paliekot bez olimpiskās ceļazīmes, bet pirmajā cīņā “kumite” sacensībās zaudējumu piedzīvoja Marija Luīze Muižniece un Ruslans Sadikovs.

Savā grupā Latvijas karatists Membo ar 22,66 punktiem ieņēma piekto vietu sešu sportistu vidū un otrajai kārtai nekvalificējās. Muižniece “kumite” sacensībās svara kategorijā līdz 61 kilogramam pirmajā cīņā atzina Čīles karatistes Tiares Astudiljo pārākumu, kaut arī cīņa pēc punktiem beidzās ar 1:1.

Latvijas sportiste bija spiesta cerēt uz čīlietes tikšanu līdz finālam, jo tikai tādā gadījumā viņa iegūtu tiesības turpināt sacensības zaudētāju zarā. Tomēr Astudiljo tika vien līdz trešās kārtas cīņai, kas nozīmē, ka kvalifikācijas turnīrs Latvijas sportistei ir beidzies.

“Kumite” sacensībās svara kategorijā līdz 75 kilogramam pirmajā cīņā uz Parīzes paklāja zaudēja arī Ruslans Sadikovs, otrās kārtas sacensībā ar 2:4 piekāpjoties polim Macejam Janam Boguševskim. Tā kā Boguševskis zaudēja nākamajā cīņā, turnīrs Latvijas karatistam ir beidzies.

Svētdien no Latvijas sportistiem “kumite” sacensībās svara kategorijā virs 75 kilogramam uz paklāja dosies Andrejs Ozerovs, bet svara kategorijā virs 61 kilograma – Viktorija Rezajeva.

Jau ziņots, ka piektdien Latvijas sportisti Kalvis Kalniņš un Kristīne Vīča Parīzē zaudēja pirmajā kvalifikācijas turnīra cīņā, olimpisko ceļazīmi nenopelnot. Katrā no kategorijām olimpisko ceļazīmi jau nopelnījuši četru pirmo vietu ieguvēji olimpisko spēļu kvalifikācijas rangā. Tāpat vēl divas vietas katrā no kategorijām tiks piešķirtas ar speciālajiem ielūgumiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…