Karatists Skrīvers aizstāv “Karate Combat” čempiona jostu (VIDEO)

13/08/2021 23:35

Latvijas karatē cīkstonis Edgars Skrīvers ceturtdien ASV aizstāvēja “Karate Combat” čempiona zelta jostu vieglajā svarā, ziņo sacensību organizatori.

Vieglā svara cīņā, kurā bokseru svars ir līdz 68 kilogramiem, Skrīvers pēc piecu raundu cīņas ar tiesnešu lēmumu vinnēja Brazīlijas pārstāvi Brunu Asisu. Skrīvers vieglā svara čempiona titulu izcīnīja 2019.gada 21.septembrī, trešajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarot brazīlieti Luisu Viktoru Rošu. Viņš kļuva par pirmo organizācijas “Karate Combat” čempionu.

Pagājušā gada novembrī viņš aizstāvēja titulu, ceturtajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarot Krievijas pārstāvi Mirzubeku Tebujevu un kļūstot par divkārtējo pasaules čempionu “Karate Combat” organizācijā.

Skrīvers ar “Karate Combat” organizāciju līgumu parakstīja 2018.gada septembrī. “Karate Combat” ir organizācija, kas apvieno karatistus un MMA cīkstoņus ar karatē bāzi. Noteikumi paredz sitienu tehniku stājā ar MMA cimdiņiem, atļauti ir arī metieni un īsu sēriju sitieni parterī, bez laušanas un žņaugšanas paņēmieniem parterī.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…