Kārdifas “City” iesniegs apelāciju CAS, iebilstot pret FIFA lēmumu

Emiliano Sala, sportazinas.com
Emiliano Sala | Foto: Evening Standart

Anglijas futbola klubs Kārdifas “City” trešdien paziņoja, ka tas iesniegs apelāciju Sporta arbitrāžas tiesā (CAS) par Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) lēmumu, kas paredz, ka vienībai jāsamaksā daļa no transfēra summas par traģiski bojā gājušo futbolistu Emiliāno Salu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Kādifas “City” būs jāmaksā transfēra pirmā maksa par šogad bojā gājušo argentīniešu futbolisti Salu, lēmusi FIFA.

Sākotnēji tika paredzēts, ka “City” nāksies šķirties no aptuveni sešiem miljoniem eiro, kas nonāktu pie Francijas vienības “Nantes”.

Anglijas komanda iebilst pret FIFA lēmumu, jo tā uzskata, ka futbolists nāves dienā nebija reģistrēts komandas sastāvā. Tāpat vienība norādīja, ka tā ir dziļi vīlusies par Spēlētāju statusa komitejas lēmumu, kas bijis nelabvēlīgs “City”.

“Uzskatām, ka komiteja šo lēmumu pieņēmusi, izvērtējot situāciju tikai no viena skata punkta, neiedziļinoties lielākā “bildē”. Tāpat nav ņemti vērā dokumenti, kurus “City” iesniedza FIFA,” teikts Anglijas kluba paziņojumā.

“Neraugoties uz iepriekš minēto, transfērs nevienā brīdī nebija pabeigts, jo tajā tika iekļauti vairāki līgumpunkti no “Nantes” puses. Tāpēc pāreja nav uzskatāma par spēkā esošu.”

Jau ziņots, ka Kārdifas “City” janvārī par kluba rekordsummu 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) iegādājās Francijas vienības “Nantes” 28 gadus veco uzbrucēju Salu. 21.janvārī viņš ar mazu “Piper PA-46 Malibu” lidmašīnu devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazuda no radariem.

Februāra sākumā Lamanša dzelmē tika atrasta pazudusī Salas un pilota Deiva Ibotsona lidmašīna. Tajā tika atrastas tikai Salas mirstīgās atliekas.

Pēc tam tika ziņots, ka spēlētājs miris no galvas un krūškurvja traumām, taču augustā kā viņa nāves iemesls tika minēta, iespējams, saindēšanās ar tvana gāzi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par