Karijam būs savs zīmols līdzīgi kā Džordanam

Stefans Karijs
Stefans Karijs | Foto: ESPN

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Goldensteitas “Warriors” superzvaigznei Stefanam Karijam būs savs zīmols līdzīgi kā Maiklam Džordanam.

Kā zināms, Džordanam ir savs zīmols ar nosaukumu “Jordan Brand”, kas atrodas “Nike” paspārnē. Tikmēr Karijs jau ilgus gadus sadarbojas ar “Under Armour”, kas arī viņam nodrošinās pašam savu brendu līdzīgi kā Džordanam.

Tas nozīmē, ka uz Karija basketbola apaviem vairs nefigurēs “Under Armour” logo, bet gan viņa jaunā zīmola simbolika, raksta “Twitter” konts “B/R Kicks”.

Tikmēr lapas “letsgowarriors” avoti ziņo, ka zīmola nosaukums būs “Curry&Flow”. Tas tikšot prezentēts rudenī.

Šāda privilēģija, kad uzņēmums izveido jaunu zīmolu speciāli konkrētam basketbolistam, ir sastopama reti un tādu izpelnās tikai izcilākie atlēti. Piemēram, nav ticis pie šāda goda, neskatoties uz to, ka viņam ir mūža līgums ar “Nike”.

Karijs ir viens no visu laiku izcilākajiem saspēles vadītājiem, kā arī viņš ir uzskatāms par visu laiku labāko tālmetienu izpildītāju. 32 gadus vecais basketbolists savas karjeras laikā trīsreiz triumfējis NBA, divreiz atzīts par līgas vērtīgāko spēlētāju, sešas reizes piedalījies Zvaigžņu spēlē un sešas reizes ticis iebalsots sezonas simboliskajās izlasēs.

Karijs lielā mērā bijis viens no svarīgākajiem faktoriem, kādēļ “Warriors” kļuvis par vienu no vērtīgākajiem zīmoliem visā NBA, padarot to par pēdējās desmitgades NBA grandu.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par