Karijam un Durentam atšķirīgi viedokļi par Zvaigžņu spēles komandu sastāvu noteikšanu

Goldensteitas
foto: CBS Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” spēlētāji sarunā ar ESPN Stefans Karijs un Kevins Durents pauduši atšķirīgus viedokļus par Zvaigžņu spēles komandu sastāvu noteikšanu.

Jaunais formāts paredz, ka divi spēlētāji (katrs no savas konferences), kuri būs ieguvuši visvairāk balsu, komandu sastāvus izvēlēsies no iebalsotajiem un izvēlētajiem 11 Rietumu un 11 Austrumu konferences spēlētājiem. Proti, kapteiņi varēs izvēlēties pievienot spēlētāju savai komandai neatkarīgi, kurā konferencē viņš spēlē.

Tiesa gan, spēlētāju atlases process spēlei paliek nemainīgs – katru konferenci pārstāvēs 12 vīri un viņi tiks izvēlēti kā līdz šim. Komandas starta pieciniekus aizvien noteiks līdzjutēju, spēlētāju un žurnālistu kopējais balsojums un atlikušos septiņus izvēlēsies komandu treneri, kuri tiek iecelti balstoties uz to, kura vadītajai vienībai divas nedēļas pirms Zvaigžņu spēles nedēļas nogales būs vislabākā bilance. Vien jāatzīmē, ka neviens treneris nevar vadīt Zvaigžņu spēles komandu divus gadus pēc kārtas, tāpēc kā galvenos trenerus neredzēsim Stīvu Keru no Goldensteitas “Warriors” un Bredu Stīvensu no Bostonas “Celtics”.

Šobrīd Rietumu konferencē par balsojuma līderiem izvirzījušies tieši abi iepriekš nosauktie spēlētāji – Durents ar 1 326 059 balsīm ir līderis starp garajiem spēlētājiem, kamēr Karijs ar 1 369 658 balsīm ir vadībā mazo spēlētāju vērtējumā.

Karijs bija pozitīvi noskaņots, ja viņam nāktos izvēlēties kā kapteinim komandas sastāvu: “Kāpēc ne? Es labprāt būtu tas cilvēks, kurš izvēlās komandas sastāvu. Tas tikai parādītu, ka fani novērtē to, ko es daru uz laukuma. Man tas nesagādātu problēmas.”

Tikmēr Durents paudis atšķirīgu viedokli: “Es labprāt šo godu uzticētu kādam citam. Protams, ir lieliski būt Zvaigžņu spēles dalībniekam, bet tās lietas, kas notiek ap to… Ar to, ka jāizvēlas spēlētāji komandā, ja esi uzvarējis balsojumā, man tas neliekas ļoti saistoši. Es vienkārši vēlos piedalīties šajā pasākumā un tas arī viss.”

Visi ienākumi no Zvaigžņu spēles tiks novirzīti labdarībai. Vienīgais nosacījums – iekasētā nauda no pasākuma ir jāziedo kādai organizācijai, kas bazējas vietā, kur notiek pati spēle.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar