Karijs apņēmības pilns nākamgad piedalīties olimpiskajās spēlēs

Stefens Karijs, sportazinas.com
Stefens Karijs | Foto: USA Today Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () viena no spožākajām zvaigznēm trešdien paziņojis, ka 2020 .gadā vēlas pārstāvēt ASV izlasi Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Karijs iepriekš ASV izlasi pārstāvējis divās Pasaules kausa (PK) izcīņās, tomēr ne reizi nav piedalījies Olimpiādē. Par savu vēlmi nākamgad spēlēt Olimpiādē sportists paziņoja intervijā ESPN.

“Pavisam noteikti tāds ir plāns,” intervijā ar ESPN reportierei Reičelai Nikolsai teica sportists. “Pieklauvēju arī pie koka, jo, protams, nevēlos, ka šādu iespēju man liedz traumas. Ļoti vēlos tur spēlēt. Nekad neesmu pārstāvējis ASV izlasi olimpiskajās spēlēs, lai arī divreiz PK izcīnījām zelta medaļas. Olimpiskā pieredze ir tā, pēc kā es alkstu. Cerams nākamgad man izdosies to sasniegt.”

Karijs ar ASV izlasi zelta medaļas Pasaules kausā izcīnīja 2010.gadā Turcijā un 2014.gadā Spānijā, bet kopš tā laika viņš šajās sacensībās vairs nav spēlējis. Šogad ASV izlase aizvadīja savu visu laiku sliktāko turnīru, izcīnot vien septīto vietu, bet ar to bija gan, lai iegūtu olimpisko ceļa zīmi.

Iepriekš jau vēstīts, ka pirms PK ASV izlasei atteica vairāki līderi –  Džeimss Hārdens, Entonijs Deiviss, Ēriks Gordons, Kristians Džeimss Makolums un arī šī gada drafta pirmais numurs Zaions Viljamsons.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par