Karijs pazūd papildlaikā, “Pacers” debitanti Saikss un Duarte nodrošina uzvaru (VIDEO)

21/01/2022 09:47
Klejs Tompsons pret Krisu Duarti

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) uzvaru izcīnīja Indiānas “Pacers”, kas ar rezultātu 121:117 apspēlēja vienu no turnīra favorītēm Goldensteitas “Warriors”, kas piedzīvoja sesto zaudējumu pēdējās deviņās spēlēs. Indiānai uzvaru kaldināja debitanti Kriss Duarte un Keifers Saikss.

Nepilnas divas minūtes pirms papildlaika beigām Saikss realizēja tālmetienu, panākot 118:115, kas deva nelielu, bet ļoti svarīgu izrāvienu “Pacers”. Tikmēr “Warriors” līderis Stefans Karijs, lai arī mača laikā guva 39 punktus, palika uz nullēm papildlaikā.

Karijs 39 punktiem pievienoja astoņas rezultatīvas piespēles, bet ar “double-double” jeb 13 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām atzīmējās Kevons Lūnijs. Pagalam neveiksmīga spēle Klejam Tompsonam, kurš aizmeta garām visus septiņus trīspunktu metienus, taču guva 12 punktus.

“Pacers” rindās lieliski spēlēja šogad draftētais Kriss Duarte, kurš izcēlās ar 27 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un trīs pārtvertajām bumbām. 16 punktus pievienoja Džastins Holidejs, bet vēl 15 Aizejas Džeksona rēķinā. Goga Bitadze savukārt bija tuvu “double-double”, jo viņam 13 punkti un deviņas bumbas zem groziem.

Citā mačā Ņūorleānas “Pelicans” ar 102:91 uzvarēja Ņujorkas “Knicks”, Jonam Valančūnam sakrājot 18 punktus un 10 atlēkušās bumbas, kamēr Džošs Hārts tika pie 17 punktiem. Komandas līderis Brendons Ingrams nospēlēja 26 minūtes un guva 16 punktus, taču guva potītes traumu un maču noslēdza priekšlaicīgi. Tikmēr “Knicks” rindās katrs pa 17 punktiem guva Rovans “RJ” Berets un Mičels Robinsons, kuram arī 15 atlēkušās bumbas.