Karijs “uguņo”, “Warriors” atspēlējas un beigās izrauj uzvaru pret “Trail Blazers” (VIDEO)

17/05/2019 08:01

Aizvadītajā naktī Nacionālājā basketbola asociācijā (NBA) pie otrās uzvaras Rietumu konferences finālā tika Goldensteitas “Warriors”.

Esošā čempione ar 114:111 (29:31, 21:34, 39:24, 25:22) spraigā duelī apspēlēja Portlendas “Trail Blazers”.

Spēle iesākās līdzīgi,  taču pirmajā ceturtdaļā pamazām iniciatīvu pārņēma viesi, kas uz brīdi iekrāja septiņu punktu pārsvaru. Spēles otrajā nogrieznī portlendieši turpināja plosīties un pēc vairākiem sekmīgiem izrāvieniem panāca +15 – 65:50.

Otrajā puslaikā atdzīvojās “Warriors” uzbrukums un pēc Stefana Karija un Kleja Tompsona kopējā 13:0 izrāviena, Goldensteitas klubs jau visu deficītu bija sadeldējis. Arī mača noslēdzošajā ceturksnī četras minūtes pirms pamatlaika beigām “Trail Blazers” basketbolisti atradās vadībā ar +8, taču pateicoties 10:0 izrāvienam, mājinieki varēja svinēt uzvaru.

“Warriors” rindās 37 punkti un pa astoņām atlēkušajām bumbām un rezultatīvajām piespēlēm Karija kontā, bet Tompsons pievienoja 24 punktus. Tikmēr viesu rindās 23 punkti, piecas atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvās piespēles Demienam Lilardam, bet 22 punkti un piecas piespēles Kristianam Džeimsas Makkolumam.

Sērijas nākamais mačs paredzēts Portlendā, 19. maijā pulksten 4.00 pēc Latvijas laika.