Karijs “uguņo” “Warriors” uzvarā pār “Timberwolves”, “Nuggets” apspēlē Lenardu un “Clippers”

11/10/2019 10:03

Šonakt Nacionālās basketbola asociācijā (NBA) pirmssezonas mačos Goldensteitas “Warriors” rezultatīvā cīņā apspēlēja Minesotas “Timberwolves”, bet Denveras “Nuggets” droši tika galā ar Losandželosas “Clippers”.

“Warriors” savā laukumā ar rezultātu 143:123 (35:31, 35:33, 41:37, 32:22) apspēlēja Minesotas “Timberwolves” komandu.

Maču veiksmīgāk iesāka Minesotas komanda, kura lielākoties atradās vadībā pirmajā ceturtdaļā, iekrājot pat astoņu punktu pārsvaru. Tiesa izskaņu sekmīgāk aizvadīja “Warriors”, kas pirmo spēles nogriezni noslēdza ar četru punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā turpinājās līdzīga cīņa, Goldensteitas komandai noslēdzot pirmo puslaiku ar sešu punktu pārsvaru.

Otrajā puslaikā “Timberwolves” rezultātā turējās blakus pretiniekiem, taču ceturtajā ceturtdaļā Goldensteitai izdevās salauzt pretinieku un noslēgt maču ar gana solīdu pārsvaru +20.

“Warriors” rindās ar 40 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvajām piespēlēm labākais bija Stefans Karijs, bet D’Andželo Rasels atzīmējās ar 16 punktiem un piecām rezultatīvajām piespēlēm.

“Timberwolves” komandā 17 punktus, piecas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvās piespēles sakrāja Džerets Kulvers, bet vēl 17 punktus un četras atlēkušās bumbas pievienoja Džeiks Leimans.

Citā mačā Denveras “Nuggets” viesos ar 111:91 (23:29, 29:32, 29:15, 30:15) apspēlēja Losandželosas “Clippers” vienību.

Spēles pirmo daļu labāk iesāka mājinieki, kuri pirmajā ceturtdaļā spēja atrasties vadībā ar 10 punktu pārsvaru, bet “Nuggets” izdevās pārsvaru sadeldēt. Otrajā ceturtdaļā Denveras komandai izdevās uz brīdi izvirzīties vadībā, taču pirmā puslaika izskaņā 10:2 izrāviens ļāva mājiniekiem doties pārtraukumā ar deviņu punktu pārsvaru – 61:52.

Otrajā puslaikā spēle krasi mainījās, jo apgriezienus uzņēma “Nuggets” basketbolisti. Vispirms viesi ātri vien sadeldēja deviņu puntkus deficītu, bet pēc tam jau paši iekrāja piecu punktu pārsvaru. Ceturtajā ceturtdaļā “Nuggets” turpināja demolēt pretinieku aizsardzību, kas mača galā sekmējās ar 20 punktu pārsvaru.

“Nuggets” rindās ar 16 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās Maliks Bīzlijs, bet 10 punktus un 11 atlēkušās bumbas sakrāja Nikola Jokičs. “Clippers” sastāvā 15 punktus un septiņas atlēkušās bumbas savāca Montrels Harels, bet Kavai Lenards sakrāja septiņus punktus un sešas atlēkušās bumbas.

Citos mačos OkalhomasitijasThunder” ar 110:84 (29;15, 33:20, 28:22, 20:27) pārliecinoši apspēlēja Oklendas “New Zealand Breakers“, Portlendas “Trail Blazers” ar 104:68 (24:19, 32:20, 23:25, 25:4) sagrāva Haifas “Maccabi“, bet Sakramento “Kings” ar 105:88 (29:16, 22:21, 25:33, 29:18) sakāva Fīniksas “Suns”.