Karijs un Pols “danko”, Lilards iemet no centra, Adetokunbo iegūst Zvaigžņu spēles MVP (VIDEO)

08/03/2021 06:04
Jannis Adetokunbo

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt aizvadīta Zvaigžņu spēle, kurā Lebrona Džeimsa komanda pārliecinoši ar 170:150 uzvarēja Kevina Duranta vienību.

Tāpat kā iepriekšējā sezonā mača pirmās trīs ceturtdaļas tika aizvadītas, kā atsevišķas spēles, saņemot naudas balvu par uzvaru katrā no tām. Ceturtā ceturtdaļu bija nepieciešams spēlēt līdz noteiktam rezultātam, summējot kopā iepriekšējo ceturtkšņu gūtos punktus, un uzvarētājiem pieskaitot klāt 24 punktus. Par uzvaru pirmajās trīs ceturtdaļās vienības saņēma 150 tūkstošus (kopumā 450 tūkstošus) ASV dolārus, kuri tiks ziedoti vēsturiski melnādaino universitātēm un koledžām, lai nodrošinātu finansējumu stipendijām. Savukārt uzvarētāju komanda tiek pie 300 tūkstošiem ASV dolāriem.

Spēles pirmajā ceturtdaļā ar 49:39 uzvarēja Lebrons un kompānija, par to iegūstot 150 tūkstošus dolāru, ko komanda ziedos labdarībai. Otrajā ceturksnī arī pārāks bija Džeimsa sastāvs, uzvarot ar 60:41. Neilgi pirms puslaika pārtraukuma basketbolisti demonstrēja fantastiskas epizodes. Ar bumbas triecieniem grozā no augšas izcēlās gan Stefans Karijs, gan 35 gadus vecais Kriss Pols. Tāpat metienu no centra līnijas iemeta Damians Lilards.

Trešais spēles nogrieznis atkal beidzās par labu Lebrona komandai 46:45. Tas nozīmēja, ka šajā reizē mača gala rezultātam bija jāsasniedz 170 punkti, jo summējot kopā pirmo trīs ceturtdaļu punktus, rezultāts bija 146:125 Džeimsa komandas labā. Pēdējā spēles nogrieznī spēle turpinājās bez laika ierobežojuma, tika kontrolēts tikai uzbrukuma laiks. Pēdējo dueļa metienu realizēja Lilards.

Spēles vērtīgākā spēlētāja (MVP) jeb Kobes Braienta balvu ieguva Jannis Adetokunbo. Viņš bija mača rezultatīvākais spēlētājs ar 35 gūtajiem punktiem, realizējot visus 16 izmestos metienus, pievienojot arī septiņas bumbas zem groziem. Šo apbalvojumu viņš ieguva pirmo reizi savā karjerā.

Vēl Lebrona komandā 32 punktus sameta Lilards, bet ar 28 punktiem izcēlās Karijs. Savukārt Kairijs Ērvings ar 24 punktiem, 12 rezultatīvām piespēlēm un sešām atlēkušajām bumbām, kā arī Bredlijs Bīls ar 26 punktiem, bija labākie zaudētāju komandas rindās. Par uzvaru Lebrona komanda nopelnīja 300 tūkstošus ASV dolārus. Kopumā Lebrona vienībai šajā mačā nopelnīti 750 tūkstoši ASV dolāri, taču arī Duranta komandai būs iespēja noziedot 15o tūkstošus ASV dolārus.