Kariuss: “Liverpool” spēli zaudēja manis dēļ

27/05/2018 19:40
Loriss Kariuss, Sportazinas.com

Jau vēstīts, ka UEFA Čempionu līgas finālā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā vakar Madrides “Real” ar 3:1 pārspēja “Liverpool”, tādējādi trešo sezonu pēc kārtas un 13. kopumā triumfējot prestižākajā Eiropas klubu futbola turnīrā.

“Liverpool” klubu vārtsargs Loriss Kariuss vienā no svarīgākajām spēlēm viņa karjerā nerādīja savu labāko sniegumu. Kariuss šķietami vieglā situācijā netika galā ar “Real” uzbrucēja Gereta Beila sitienu. Tā bija jau vācieša otrā rupjā kļūda šajā mačā, jo otrā puslaika ievadā viņš ar roku centās piespēlēt savam aizsargam, taču Kariusa piespēles mēģinājumu ar kāju pārtvēra Karīms Benzemā, raidot bumbu vārtu tīklā un atklājot mača rezultātu.

Pēc mača Kariuss atzina, ka tieši viņš ir vainīgs pie komandas zaudējuma: “Komanda šo spēli zaudēja manis dēļ. Vēlos atvainoties komandas biedriem, klubam un faniem. Šādas kļūdas maksā dārgi. Ja man būtu iespēja pagriezt atpakaļ laiku, es to izdarītu. Man ir ļoti žēl un apzinos, ka es neļāvu “Liverpool” cīnīties par titulu.”

Tikmēr Madrides “Real” galvenais treneris Zinedins Zidāns izteicās, ka izcīnīt uzvaru Čempionu līgā nebija vienkārši. “Mums ir jāapsveic spēlētāji par sasniegto. Man nav vārdu, kā aprakstīt izcīnīto uzvaru. Labākā īpašība, kas raksturo mūsu sastāvu, ir tā, ka “Real” futbolistiem nav griestu, un viņi vienmēr ir izsalkuši sasniegt maksimāli labākos rezultātus.”

Zidāns ir vienīgais treneris, kurš spējis trīs sezonu laikā aizvest vienu un to pašu komandu līdz trīs Čempionu līgas tituliem.

Mačā “Real” labā ar diviem vārtiem izcēlās velsietis Garets Beils, kurš laukumā devās vien 61. minūtē, rezultātam esot 1:1. Liverpūles labā vienīgais precīzais raidījums Sadio Manē kontā. Jāatzīmē, ka jau spēles pirmajā puslaikā savainojuma dēļ laukumu bija spiests pamest “Liverpool” līderis Mohameds Salāhs.