Karjeras beigas? Pogbā par dopinga lietošanu piespriež diskvalifikāciju

29/02/2024 15:34
Nokopēts
Pols Pogbā

Turīnas “Juventus” un Francijas futbola izlases pussargam Polam Pogbā ceturtdien par antidopinga noteikumu pārkāpumu ir piešķirta četru gadu diskvalifikācija, ziņo Turīnas “Juventus”.

Jau ziņots, ka oktobra sākumā testosterona klātbūtne Itālijas Antidopinga organizācijas (ONAD) veiktajā pārbaudē Pogbā tika konstatēta arī dopinga analīžu B paraugā. Ceturtdien ONAD Pogbā piesprieda četru gadu diskvalifikāciju , ziņo “Juventus”. Kluba pārstāvis aģentūrai AFP apstiprināja, ka klubam ir paziņots par pieņemto lēmumu.

Jau ziņots, ka 30 gadus vecajam bijušajam Mančestras “United” spēlētājam, kurš 2018.gadā kļuva par Pasaules kausa ieguvēju, varēja tikt piemērota diskvalifikācija līdz pat četriem gadiem. Saskaņā ar Pasaules Antidopinga kodeksu Pogbā bija jāpiespriež četru gadu diskvalifikācija, kas varēja tikt samazināta uz pusi, ja viņš pierādītu, ka nav vainīgs.

Diskvalifikācija varētu sasniegt vien dažus mēnešus, ja vielas lietošana notikusi “ārpus sacensībām un nav saistīta ar viņa sportisko spēju līmeni”. Pogbā pārstāvji septembrī pauda, ka testosterons organismā nokļuvis no sportistu ASV konsultējoša ārsta izrakstīta uztura bagātinātāja. Testosterons veicina muskuļu attīstību.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.58
3.8
4.4
2.9
3.1
2.45
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām