Kārlails par Porziņģa un Dončiča atrašanās vietu: Tā ir privāta informācija…

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs | Foto: Dalasas "Mavericks"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris atteicies runāt par vienības līderu Lukas Dončiča un Kristapa Porziņģa pašreizējām atrašanās vietām.

Jau iepriekš izskanēja informācija, ka Dončičs karantīnas laikā devās uz savu dzimto Slovēniju, bet Porziņģis esot atgriezies Liepājā.

Medijos parādījās informācija, ka abi basketbolisti uz savām dzimtajām valstīm atlidoja tāpēc, ka ASV viņiem nebija iespējas aizvadīt daudz maz pilnvērtīgus treniņus mājas apstākļos.

Nav zināms, vai abi šobrīd ir atgriezušies Dalasā vai arī joprojām atrodas savās dzimtajās valstīs. To podkāstā “Hoops Adjacent” neatklāja arī Kārlails. “Nevaru par to runāt, jo tā ir privāta informācija,” atzina treneris. “Varu tikai pateikt to, ka tad, kad sezona atsāksies, viņi tai būs gatavi.”

Jau ziņots, ka vairākiem sportistiem, kuri ikdienā spēkojas Ziemeļamerikas profesionālajās līgās, būs ļauts šķērsot ASV robežu arī koronavīrusa radītās pandēmijas laikā, piektdien paziņoja valsts Drošības departamenta sekretārs Čads Volfs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par