Kārlsons pēc aizmainīšanas uz “Sharks”: Šis ir ļoti emocionāls un skumjš brīdis

Ēriks Karlsons, sportazinas.com
Ēriks Karlsons Foto: Sean Kilpratrick/TT Nyhetsbyran

Jau ziņots, ka ceturtdien par Nacionālās hokeja līgas (NHL) vasaras skaļāko spēlētāju maiņas darījumu parūpējās Otavas “Senators” un Sanhosē “Sharks” klubi.

Kanādas vienība uz Kaliforniju aizmainījusi savu kapteini un vienu no komandas līderiem Ēriku Kārlsonu, iegūstot latviešu uzbrucēju Rūdolfu Balceru.

Notikušajā maiņas darījumā no Otavas uz Sanhosē pārcēlās ne tikai Kārlsons, bet arī Frensiss Perons. Tikmēr pretējā virzienā devās 21 gadu vecais Balcers, kā arī Kriss TīrnijsDilans Demelo un Džošs Noriss. Tāpat ”Senators” ieguva arī 2019. gada otrās kārtas un 2020. gada pirmās kārtas drafta izvēles.

Divkārtējais Norisa balvas ieguvējs Kārlsons neilgi pēc maiņas darījuma apstiprināšanas sarunā ar medijiem neslēpa savas skumjas par notikušo.

“Man šķiet, ka “Senators” skaidri un gaiši lika noprast par saviem nākotnes plāniem. Diemžēl, tajos nebija vietas man, un es cienu šo lēmumu. Tāds bija kluba lēmums. Es varu novēlēt tikai to labāko. Uzskatu, ka viņi paveiks brīnišķīgas lietas šīs komandas labā. Klubā spēlē vairāki puiši, kuri ir ļoti motivēti turpināt strādāt smagi un darīt visu nepieciešamo, lai sasniegtu augstus mērķus ne tikai jaunajā sezonā, bet arī turpmākajos gados.”

“Es nebiju iekļauts šajā plānā, tāpēc arī atrodos šeit. Manā skatījumā tas ir skumji. Nekad nevēlējos pamest šo vienību, bet vienlaikus cienu kluba lēmumu. Viņiem bija tiesības to pieņemt, tāpēc varu vēlēt tikai to labāko.”

Tikmēr “Senators” ģenerālmenedžeris Pjērs Dorions teica, ka Kārlsona aizmainīšana tika plānota jau kopš februāra, un maiņas darījums palīdzēs komandai sekmīgi uzsākt sastāva pārbūves procesu.

“Aizmainīt tāda kalibra spēlētāju kā Kārlsonu nebija viegls lēmums. Tomēr, lai sasniegtu mūsu plānotos nākotnes mērķus, mums bija jāsper šāds solis tieši šajā brīdī.”

“Vēl neesmu īsti aptvēris notikušo. Situācija ir tāda, kāda tā ir, tāpēc būs ar to jāaprod. Šis viss ar laiku norimsies, un jūs varēsiet virzīties tālāk, taču uz doto brīdi situācija ir ļoti emocionāla un skumja. Kaut arī par iespējamu maiņas darījumu tika runāts daudz un dikti, tam tik un tā nav iespējams attiecīgi sagatavoties, tāpēc ir skumji,” noslēgumā atzina Kārlsons.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par