Kārlsons un “Sharks” uzsākuši sarunas par jauna līguma noslēgšanu

Ēriks Karlsons, sportazinas.com
Ēriks Karlsons Foto: NHL.com

Nacionālās hokeja līgas () vienība Sanhosē “Sharks” un viens no līgas labākajiem aizsargiem Ēriks Kārlsons uzsākuši sarunas par jauna līguma noslēgšanu.

Kā ziņo “Sportsnet” žurnālists Kriss Džonstons, kaut arī tas nav garants tam, ka Kārlsons paliks Sanhosē arī pēc šīs sezonas, tomēr abas puses jau uzsākušas sarunu par jaunu līgumu pirmo posmu.

“Viņa aģent Dons Mīhens bija Tampā, lai tiktos ar “Sharks” ģenerālmenedžeris Dagu Vilsonu, kas būtībā ir sākums dialogā par Ērika turpmāko nākotni šajā klubā. Sarunas tika atliktas tik ilgi, jo abas puses vēlējās sezonas pirmajā pusē kārtīgi iepazīt situāciju, un tagad sākušās nelielas sarunas,” atzīst Džonstons.

28 gadus vecais aizsargs pēc ne visai pārliecinoša sezonas ievada demonstrēja lielisku formu decembrī, 14 spēlēs pēc kārtas atzīmējoties ar vismaz vienu rezultativitātes punktu, bet kopumā bijušā Otavas “Senators” kapteiņa rēķinā šosezon jau 43 (3+40) punkti 47 mačos.

“Ir nedaudz par agru teikt, kā šīs sarunas ietekmēs Kārlsona lēmumu, taču viņš, protams, demonstrējis arvien labāku sniegumu, un es zinu, ka viņš ļoti novērtēja “Sharks” kluba attieksmi pret viņu sezonas ievadā. Paredzams, ka Vilsons ar Mīhenu atkārtoti tiksies ap Visu zvaigžņu spēles nedēļas nogali.”

Divkārtējam Norisa balvas ieguvējam šovasar beigsies esošais līgums, un zviedrs 1. jūlijā kļūs par neierobežoti brīvo aģentu.

Atgādinām, ka Kārlsons bija centrālā figūra aizvadītās starpsezonas vērienīgākajā NHL spēlētāju maiņās darījumā. No Otavas uz Sanhosē pārcēlās ne tikai Kārlsons, bet arī Frensiss Perons. Tikmēr pretējā virzienā devās 21 gadu vecais latvietis Rūdolfs Balcers, kā arī Kriss Tīrnijs, Dilans Demelo un Džošs Noriss. Tāpat “Senators” ieguva arī 2019. gada otrās kārtas un 2020. gada pirmās kārtas drafta izvēles tiesības.

“Sharks” ar 63 punktiem 50 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā šobrīd ieņem trešo pozīciju.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par