Karmelo jaunās komandas rindās debitē ar neveiksmi, Lebronam jauns rekords (VIDEO)

20/11/2019 08:01

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītajā naktī norisinājās četri mači. Kādreizējais Kristapa Porziņģa komandas biedrs Karmelo Entonijs debitēja savas jaunās komandas Portlendas “Trai Blazers” (5-10) rindās, bet nespēja to glābt jau no desmitā zaudējuma šajā sezonā.

Portlenda izbraukumā ar 104:115 piekāpās Ņūorleānas “Pelicans” (5-9) vienībai. Karmelo devās komandas sākumsastāvā un debitēja ar desmit gūtiem punktiem, kā arī četrām atlēkušajām bumbām 24 laukumā pavadītajās minūtēs. Uzbrucējs gan iekrāja sliktāko lietderību komandā: viņam esot laukumā vienība zaudēja par 20 punktiem vairāk nekā guva.

35 gadus vecais uzbrucējs, kurš ar komandu šonedēļ parakstīja negarantētu līgumu, realizēja 4 no 14 izpildītajiem metieniem no spēles (3p. 2/3).

“Trail Blazers” komandai muguras sāpju dēļ nevarēja palīdzēt tās līderis Demians Lilards, kamēr rezultatīvākais bija Sīdžejs Makalums. Uzvarētājiem “double double” Drū Holideja kontā: 22 punktiem pievienotas desmit rezultatīvas piespēles.

Pie uzvaras tika savainojumu nomocītā līgas vicečempione Goldensteitas “Warriors” (3-12), kas izbraukumā ar 114:95 izbraukumā pārspēja Memfisas “Grizzlies” (5-9) vienību.

Līdera lomu Stefana Karija un D’andželo Rasela prombūtnē uzņēmās Aleks Būrkss, kurš guva 29 punktus, bet Glens Robinsons pievienoja 20 punktus. Savu artavu panākumā spēlēja arī spēka uzbrucējs Dreimonds Grīns, kurš bija tuvu “triple double” sasniegšanai: astoņi punkti, desmit atlēkušās bumbas un 11 piespēles. Zaudētājiem 20 punktus guva spožu debijas sezonu aizvadošais Temetriuss “Dža” Morants.

Pie panākuma tika Sakramento “Kings” (6-7) komanda, kas mājās ar 120:116 pārspēja Fīniksas “Suns” (7-6). Kalifornijas pārstāvji pirmo puslaiku noslēdza ar 17 punktu pārsvaru, arī cīņas turpinājumā “Kings” turpināja iekrāt vairāk punktus, pārsvaram pat sasniedzot 25 punktus. Spēles izšķirošajā ceturtdaļā Fīniksa spēja veikt izrāvienu un “pievilkt” līdz “-3”, tomēr ar to bija par maz, lai atgrieztos spēlē.

31 punktu uzvarētāju labā guva Božans Bogdanovičs, bet “Suns” rindās 30 punkti Devona Bukera kontā.

Losandželosas “Lakers” (12-2) savu skatītāju priekšā ar 112:107 pārspēja Oklahomasitijas “Thunder” (5-9) vienību, bet Lebrons Džeimss atzīmējās ar izcilu sasniegumu. Džeimss sakrāja kārtējo “triple double”: 25 punkti, 11 atlēkušās bumbas un desmit piespēles. Lebrons tagad ar “triple double” atzīmējies pret visām 30 līgas komandām.